крем за лице срещу петна

  • 13 672
  • 19
Здравейте на всички! Отдавна чета форума,но сега реших да се допитам до вас.След лятото ми се появиха петна по лицето,може би от слънцето.Не че не съм слагала защитен крем,да не си помислите! ooooh! И сега какво да правя?Дайте идея за някакъв крем.На La Roch Posay знам,че има, на RoC също...вие какво ще кажете?мерси!
Виж целия пост
# 1
От 1 месец използвам избелващия крем на Орифлейм- доволна съм, има ефект!
Виж целия пост
# 2
Зависи от петната по кожата, дали са локални или са по цялото лице. Ползвала съм един рол-он на Шанел, за локално лечение на петна и имаше ефект  Peace Но след това трябва пазене  Naughty
Виж целия пост
# 3
На La Roch не съм ползвала,но бях взела на майка ми този на RоC миналата година.И тя го беше закъсала,но се оправи.Доволна е от крема. Но силен защитен крем е задължителен,дори и през зимата!
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам Institut Arnaud

Много съм доволна. Той е избелващ , срещу тъмно петна и лунички.
Виж целия пост
# 5
Приятно съм изненадана от действието на Soya на RoC. Наистина избелва,дори по-стари петна.
Виж целия пост
# 6
         Колинс имат страхотна терапия за петна по лицето. Може да се намери само в добрите козметични салони. Но три терапии са достатъчни.
Виж целия пост
# 7
аз използвам ампули Амрита и съм мнооооого доволна,а цената е 1.20лв.Достатъчна е за поне седмица ако мажеш цялото лице
Виж целия пост
# 8
Крем Ахромин, от аптеката, 2 лв. струва, сама с това си избистрям тена, особено след морето.
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм много видове. TRIO S + TRIO D нямаше ефект, Kлинианс- също не ми помогна,Лиерак - също без ефект, и накрая Мелабел взе,че ми избели петната Hug Но незнам дали не е съвпадение ,защото започнах да се мажа през октомври с него,а по принцип слънцето намаля и може би им е дошло времето да поизбледнеят от самосебе си. Laughing
Виж целия пост
# 10
zapis
Виж целия пост
# 11
От 1 месец използвам избелващия крем на Орифлейм- доволна съм, има ефект!
Аз със същия си махнах моите Hug
Имам бенка на едното слепоочие (съвсем нормална),
която не намирах за нужно да заобикалям,
тя стана по - бледа даже Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Избелващия крем на Кокона козметикс също не е лош и май беше някъде около 3 лв.
Виж целия пост
# 13
Момичета имам голям проблем! От известно време ми се появи пигментация над горната устна, направо все едно съм с мустачки Sad
Питането ми е с някакъв избелващ крем може ли да се махне това чудо и само там ли трябва да се мажа или цялото лице? Моля дайте съвет какво да правя че съм като Хитлер направо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Здравейте и аз имам подобен проблем но около очите. Не са сенки или тъмни кръгове, просто пигментни петна, които не знам с какъв крем да махна, нали все пак кожата около очите е по-специална. Ако някоя от вас знае какво кремче да си взема?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия