Давате ли витамини на децата си?

  • 3 323
  • 29
Здравеите мами, моля ви споделете дали давате  витамини на вашите деца и ако да през колко време, а ако не - защо?
Виж целия пост
# 1
Не съм се замисляла, но все пак моето дете е по-малко от твоето, в момента всичко, което лапне е обогатено с витамини и по-добре да не се дават според мен, но все пак, вие сигурно сте на друг режим.
Виж целия пост
# 2
Не, не смятам за нужно да бъхтя децата с химии. Ще си извличат каквото им трябва от храната.
Виж целия пост
# 3


 Не давам, защото яде достатъчно количество плодове и зеленчуци.
Виж целия пост
# 4
Профилактично - не. Някак си ги отнасям към графа "лекарства".

Ако тръгнат сополи, 2-3 дни давам Мултисаностол.
Виж целия пост
# 5
Искам да давам, но незнам какви..чакам да идем на консултация, за да питам педи  Peace
Виж целия пост
# 6
Давам, откакто се е родил. Така казва педито, така правя. Преди давах алвитил на сироп, сега хрупа едни марсианчета на Валмарк.  Simple Smile

Виж целия пост
# 7
Само естествени- пресни плодове и зеленчуци.
Виж целия пост
# 8
Само естествени- пресни плодове и зеленчуци.
и аз така, но сега му давам витамини  на сироп или отделно ампули вит.Ц  Rolling Eyes Но за мен от естествените витамини няма нищо по добро Peace лошото е че може и в плодовете и зеленчуците  вече да няма витамини но това е отделен въпрос Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Ядат много плодове и зеленчуци,но давам и от продуктите на Аква Сорс-напълно натурални.В днешно време плодовете и зеленчците не са това,което нашите предци са яли, защото и почвата, и въздуха са замърсени, а отделно и обработвани с химия.
Виж целия пост
# 10
На голямата давам "Марсианци", на Киара давам витС и "Есберитокс"- капки. Само като е хремава, след консултация при педи.
Виж целия пост
# 11
През лятото не давах, но сега давам Мултисаностол - сироп. на нас ни го препоръча док за повишаване на апетита. Давам 20 дни и след това почивка 1 мес. Още пролетния сезон започнах да давам като се захранвахме и сега пак и така цяла зима мисля да давам докато не дойдат пак пресните плодове.
Виж целия пост
# 12
Аз давам мултивитамол Peace
Виж целия пост
# 13
Давам повече пресни плодове и зеленчуци. Купила съм витамини на д-р Тайс, но ги давам само ако се разболее.
Виж целия пост
# 14
В момента давам Цитросепт за повишаване на имунитета Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия