Има ли недоволни от Nokia 7390?

  • 1 277
  • 9
Ами това е.Четох няколко поста в други теми но всички го притежаваха от скоро.
Интересува ме дава ли някакви дефекти?
Колко време му държи батерията че ми писна моят тел. да го зареждам всеки ден  Close
Изобщо струва ли си да го купувам Crazy
Благодаря на всички които ще отговорят  bouquet
Виж целия пост
# 1
Много съм доволна. Батерията ми държи в зависимост как говоря от 2 до 4-5 дни.
Има 3g, videocall, готин плейър, 3 megapixel камера(снимките излизат перфектни на хартия), много лесно меню и много други! Еми това е дано да съм била полезна  Hug
Виж целия пост
# 2
Полезна си миличка и още как  bouquet
От колко време имаш телефона и горе-долу като ти падне батерията за 2дни за колко разговора говорим?
Виж целия пост
# 3
Имам го от март месец. Става въпрос за много разговори, имам много безплатни и си позволявам да бърборя доста. Слушам и много музика особено когато с беба сме сами на разходка. Имам и разни скринсейвъри,които допълнително хабят батерията.  Peace
Виж целия пост
# 4
За мен щеше да бъде идеалния телефон, ако батерията му издържаше повече. И при мен, ако говоря повечко пада за 2-3 дни. Иначе други забележки нямам  Simple Smile.
Виж целия пост
# 5
Аз го ползвам от горе-долу 5 месеца. Доволна съм, батерията ми издържа около 2 дена и аз говоря доста  Laughing Ако слушам музика пада много бързо - трудно изкарва деня.
 Peace
Виж целия пост
# 6
Аз също го ползвам от 6 м.Говоря  много .Издържа  2, 3 дни.Не е лош  Wink . Това за снимките е точно така - перфектни са  Peace !
Виж целия пост
# 7
Благодаря момичета smile3525най -мразя да зареждам постоянно телефона си .
Виж целия пост
# 8
Имам го от февруари месец,много е хубав,но заради двата дисплея много бързо му пада батерията и ако говориш малко повече -максимум два дена държи  #Cussing out.Затова сега го сменям.
Виж целия пост
# 9
Аз съм с този телефон от април месец. Страшно доволна съм, защото има почти всички необходими функции. Батерията ми пада на 2-3 дни, но аз постоянно играя игри,слушам музика и говоря доста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия