колко време бебетата ви са навън?

  • 1 687
  • 39
По колко часа се разхождате тези дни с бебоците навън ? Аз се притеснявам, че синът ми е пристрастен към разходките и спането навън, а сега доста студеничко. Той е едва на пет месеца и малко ме е страх. Всеки ден поне по три часа сме на разходка, днес включително. Вие разхождате ли се или се притеснявате от хладното време.
Виж целия пост
# 1
По около 4-5 часа на това време. Но има дни, когато се прибираме на втория час. А има и дни от обяд до вечерта навън.
Виж целия пост
# 2
Никак не ме притеснява студеното време стига да не духа много. WinkОбличаме се много хубаво и сме навън около 2 часа.Не се притеснявай просто се обличайте добре. Peace
Виж целия пост
# 3
ние не сме излизали от няколко дни  Rolling Eyes защото малкия е с ужасна хрема  Close
и мисля докато не му мине или поне не стане малко по топло да не го извеждам навьн  Confused
Виж целия пост
# 4
По около 2 часа.
Виж целия пост
# 5
По малко и се чувствам виновна, защото НА МЕН ми е студено и неприятно. За децата е добре - колкото повече - толкова повече.

JVD, хремата не е повод да не излизате. От парното вкъщи само се влошава, личен опит Peace
Виж целия пост
# 6
Браво на вас, само така, щом е свикнал със студа няма страшно! И ние когато бяхме на малко месеци стояхме много на вън и сега също, зависи колко време имам
Виж целия пост
# 7
По малко и се чувствам виновна, защото НА МЕН ми е студено и неприятно. За децата е добре - колкото повече - толкова повече.

JVD, хремата не е повод да не излизате. От парното вкъщи само се влошава, личен опит Peace

мерси за сьвета  Hug ще взема да го изведа утре за малко да видим как ще е  Grinning
Виж целия пост
# 8
 Shockedсамо ние ли излизаме 2 пъти за по 5 минути?
Виж целия пост
# 9
Всеки ден сме вън,изключая,когато вали проливно Peace
Виж целия пост
# 10
Излизаме поне по 1 час на ден,обаче ако е много студено и духа силен вятър сме си вкъщи.
Виж целия пост
# 11
Най-малко по 3 часа на ден в студа, иначе повече.
Виж целия пост
# 12
В студа най-много 2 часа.
Виж целия пост
# 13
Около 2 часа в по-студеното време.....Когато беше топло и цял ден сме изкарвли навън  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Поуспокоихте ме. Започнах тези дни да се притеснявам, че не виждам много колички по улиците, пък и съседските бебета все вътре си стоят. Само нашият морж навън. Спи и въобще не го вълнуват температурите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия