Количка Cosatto Pogo

  • 9 872
  • 77
Има ли някой впечатления от тази количка? Мернах я, когато ги получаваха, и ми хареса на вид, но нямам представа маневреността и издръжливостта как са.
Виж целия пост
# 1
И аз я мернах днес точно като я получаваха,  лекичка е доста маневрена и с много добър дизайн хареса ми. Предполагам че е качествена шасито и е от алуминии. Дано да сподели някой впечатления.
Виж целия пост
# 2
четох мнения за нея в един чешки форум и майката, която разказваше за нея е много доволна.Казва че е много лека, лесно се бута с една ръка, широка е без проблем става за дете над година и половина.Цената и в Европа е към 170Е
Виж целия пост
# 3
Къде ги получаваха? Харесах една лятна в движение по улицата... Laughing
Виж целия пост
# 4
Я го покажете това чудо.
Виж целия пост
# 5
http://www.babymax.cz/cosatto-pogo-detske-zbozi-1303.html
ако е това-много ми харесва. тук продават ли ги?аз не съм ги виждала по магазините
Виж целия пост
# 6
http://www.babymax.cz/cosatto-pogo-detske-zbozi-1303.html
ако е това-много ми харесва. тук продават ли ги?аз не съм ги виждала по магазините

Точно за тази става въпрос аз я видях в Бебе+.
Виж целия пост
# 7
ДА, ДА! КЪде е този магазин?   Hug
Виж целия пост
# 8
Аууу много е хубава.За новородено става ли?
Виж целия пост
# 9
Този форум не се ли превърна в безплатна реклама на някои вносители? Как така се случва, че все някой "мерва" нещо случайно някъде и после почва да иска отзиви. Ако толкова ви харесва, защо не питате продавачките в магазина да ви обяснят по-подробно? Аз пък не съм чувала за Cosatto. Дано да имам късмет и аз да "мерна" нещо интересно и после да питам тук Laughing
Виж целия пост
# 10
И аз не бях чувала, даже бях забравила името. Лятото видях една мама с такава и много ми хареса, опитах се да го запомня от "коза"  Joy после обаче забравих да потърся в нет-а. Сега се зарадвах на темата  Hug
Дори да е реклама, на мен ми е полезнаSimple Smile Който не иска няма да си купи, нали, само заради рекламата  Peace
Айде кажете къде ги има де!
Виж целия пост
# 11
Този форум не се ли превърна в безплатна реклама на някои вносители? Как така се случва, че все някой "мерва" нещо случайно някъде и после почва да иска отзиви. Ако толкова ви харесва, защо не питате продавачките в магазина да ви обяснят по-подробно? Аз пък не съм чувала за Cosatto. Дано да имам късмет и аз да "мерна" нещо интересно и после да питам тук Laughing
Ако аз видя нещо също бих попитала тук ако не съм на ясно за какво става дума, пък ми е харесало и искам да науча повече, защото повечето продавачки по детските магазини(ако говорим специално за детски стоки) не са достатъчно в час или поне не толкова колкото са повечето майки във форума..Също тук може да има някой, който е ползвал даденото нещо и ще даде по-компетентно мнение!
Виж целия пост
# 12
такава количка има в БЕБЕ ПЛАНЕТ
Виж целия пост
# 13
Цена? Money
Виж целия пост
# 14

259.00 лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия