А има ли мами които пътуват?

  • 1 312
  • 17
Темата за пътуващите татковци ме накара да пусна подобна само, че за мами които пътуват. Е, аз съм една от тях. И определено срещам голямо разбиране от страна на съпруга ми. Има ли и други като мен?
Виж целия пост
# 1
Не срещах разбиране, а примирение със ситуацията!
Истината е, че гледам по възможност да намаля пътуванията или да отсъствам възможно най-малко дни.
Виж целия пост
# 2
Има има Simple Smile

Надявам се сега зимата по-малко, като е студено изобщо не ми е приятно  Tired
Виж целия пост
# 3
Аз пътувам няколко пъти годишно за по 1 седмица.
Оправят се момчетата, не се оплакват.
След 1 седмица пак отлитам. Ама те са свикнали.
Все пак откакто се роди дребо, отказвам някой не-толкова важни пътувания... абе гледам да балансирам.
Виж целия пост
# 4
При мен е поне веднъж месечно...  Crazy

Приятно ми е , но както споменах зимата много ме тормози  Tired
Виж целия пост
# 5
Ще ми се и аз да съм от пътуващите мами но не съм ,тъй че няма да е зле темата да е с продължение''и местата които посетихте''-придружени със снимки.
Виж целия пост
# 6
Преди да стана майка се скъсвах от командировки у нас и в чужбина. Просто прелетях и пропътувах живота си  Laughing Сега се върнах на работа, синът ми е на 1г.и 3м. и се налага да не пътувам още. Но до няколко месеца ще се наложи да замина поне за седмица в чужбина. Направо мозъка не ми побира как ще ги оставя в къщи, малкия у майка ми ли ще го давам... Надявам се с времето и порастването на детенце някак да се понаредят нещата. Все пак имам много колежки с малки деца, които не спират командировките.
Виж целия пост
# 7
Заминавам за 2 седмици и ума ми не го побира кой ще гледа дребната. Бабите сега се сетиха да почиват ,затварят детската градина за ремонт, мъжо и той на работа.Ужас. главата ми пуши !
Виж целия пост
# 8
Обожавам да пътувам.
Това лято на няколко пъти ме нямаше, 2 от които за по седмица и успяха да се оправят и без мен.
Съмнявам се да прояви разбиране мъжът ми, ако зачестят пътуванията.
Виж целия пост
# 9
Има, понякога е много трудно напасването с графиците и на двамата, но засега се получава.
Нямаме избор.
Виж целия пост
# 10
Има, много ясно. То пътуването поне все още не са го приобщили към "мъжката работа" hahaha
Аз лично бих предпочела да не пътувам. И гледам да не се случва прекалено често. Обичам да пътувам, когато е за ваканция. Иначе по работа Confused Трудно ми е да организирам нещата за малкия...Защото и мъжа ми е все по летищата...То са баби, то са дядовци...Абе с две думи предпочитам да си седя вкъщи! И да си пътувам само на екскурзии и почивки Sunglasses Ама няма!
Виж целия пост
# 11
Няма разбиране. За това и не ходя в командировки. А страшно ми се иска. Но какво да се прави, въпрос на приоритети. Все още спокойствието на половинката и мирът вкъщи са ми на първо място по важност, та за това. Блазе на тези, дето пътуват   bouquet
Виж целия пост
# 12
Все още спокойствието на половинката и мирът вкъщи са ми на първо място по важност,
Не е добре така, мацко. Няма да те бодне на китка половинката ти след десет години, за това, че заради него си се отказала от нещо си...Прави това, което ти се прави, за да не съжаляваш после за изпуснатите шансове.
Виж целия пост
# 13
Интерестно ми е какво работите , че пътувате толкова.. Винаги съм мечтала да пътувам ... кажете си професиите да се пренасоча  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Не е добре така, мацко. Няма да те бодне на китка половинката ти след десет години, за това, че заради него си се отказала от нещо си...Прави това, което ти се прави, за да не съжаляваш после за изпуснатите шансове.
Аз и не очаквам да го направи. Просто взех решение, че това в момента е по-важно. А щом съм го решила, нямам право после да се цупя и да вменявам вина с "Аз заради тебе от такива и такива неща се отказах". Имала съм избор, взела съм решение, точка. Това не пречи да гледам жадно снимките на колежките в офиса де  Peace  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия