Отчет на набор 2003 - 12

  • 9 796
  • 307
Отчет на набор 2003!
Отчет на набор 2003 - 3
Отчет на набор 2003 - 4
Отчет на набор 2003 - 5
Отчет на набор 2003 - 6
Отчет на набор 2003 - 7
Отчет на набор 2003 - 8
Отчет на набор 2003 - 9
Отчет на набор 2003 - 10
Отчет на набор 2003 - 11

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 1
Първа! Laughing
Виж целия пост
# 2
Вместо запис - да кажа, че моят "караконджул" и тази нощ не спа като хората и за капак се събуди в 6 часа.
При нас действа вече познатата схема - в понеделник на детска, в сряда с хрема, днес се обади да кашля Sad Дано да ни се размине.

Докато се натутам да напиша нещо вместо запис и ме изпревариха.
Виж целия пост
# 3
 smile3534 Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Вместо запис - да кажа, че моят "караконджул" и тази нощ не спа като хората и за капак се събуди в 6 часа.
ooooh! И Сашо хленца около час към сутринта. Накрая му се скарах, та заспа по-дълбоко. После като стана беше един крив, крив, чак нетърпим.  ooooh! Тръгнахме с рев от нас. Добре, че се успокои по пътя за градината. Накарах му се хубаво и сега ми едно никакво.  Cry
Виж целия пост
# 5
Запис  Peace
Аз давам капки Есберитокс и засега крепим положението, и при нас е същата схема ден градина, втори сополи, трети кащлица и сме си вкъщи една седмица и после пак  ooooh!.
Виж целия пост
# 6
Снощи бях на родителска среща.
Одрънкаха ни общо с 55 лв. Приемам честитки, благодаря! Mr. Green
25 лв. за учебни материали, 30 лв за настоятелството-от тях за санитарни материали, играчки, моливи и прочие неща.... ooooh!
Порицаха родителите, които си водят децата късно и нахранени сутрин, защото храната в дг била възможно най-добрата, така че да сме ги водели гладни! Как пък не. Да яде маргарин на закуска и някакво чудо на консервната индустрия, наречено "сладък пастет"  Sick Да сме подавали молби до директора с обяснение що детето няма да идва за закуска-ок, така ще бъде.
Днес Кейти не е на дг-кашля. Не че е заразна, няма и Т, обаче не можах да изляза на глава с госпожата, която определено ни е нарочила за черни овци. Питах я кой ще ми плати надника за деня-тя свива рамене и реве, че тя самата щяла да се зарази, защото била алергична и астматична... ooooh! Снощи на два пъти сгази лука тази жена, много е проста, не съжалявам за определението, просто си го изпроси. Бях доволно любезна и не влязох в спор, но При още един пнеин опит да се конфронтира с мен, ще я направя на бъзи и коприва, честно. Нямам вече нерви да търпя злобни и прости хора.
Благодаря че ме прочетохте, излях си го! Hug Crazy
Виж целия пост
# 7
Вместо запис - да кажа, че моят "караконджул" и тази нощ не спа като хората и за капак се събуди в 6 часа.
ooooh! И Сашо хленца около час към сутринта. Накрая му се скарах, та заспа по-дълбоко. После като стана беше един крив, крив, чак нетърпим.  ooooh! Тръгнахме с рев от нас. Добре, че се успокои по пътя за градината. Накарах му се хубаво и сега ми едно никакво.  Cry

Често срещана ситуация при нас - първо ми изпокъса нервите, та му се накарам, после ми е крив целият ден за това. Трябва да пия нещо успокоително, та сутрин да ми е лежерно и да не се ядосвам - при условие, че трябва да излезем в 7.30, нашият в 7.15 още си мие зъбите и не ми дава да влизам в банята за да не го притеснявам.

Снощи взех Респивакс, исках да взема на АдЛикуидс нещо, но заради предаването вече май ги няма в аптеките, а аз бях доволна от тях.
Виж целия пост
# 8
И моят е непрекъснато болен, откакто тръгна на градина. А за парите, които се събират, не ми се говори. Има дни, в които направо ме е страх - какво ли ще ми поискат днес. Засега, градината ми е по-скъпа от гледачката, която го гледа две години. Пратих го на градина уж да се социализира, не толкова заради праите. Е да, ама не - само моето дете от групата не иска да ходи, не играе с другите деца, не яде и е много тъжен. Направо не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 9
Добро утро, ние спим до късно, нали сме болни Sunglasses Embarassed Спа спокойно, което е най-важното, даже и антибиотика си изпи без мрънкане.
Доня Туфиня, на нашата родителска ни взеха по 60 лв, а миналата даже по 100 лв.  Sunglasses Но поне това ще е за цялата година. Само за вода и чашки събират инцидентно по 5 лв.
А сладкия пастет какво е? Не е ли нещо с масло и мед? Поне аз имам такъв спомен, т.е. бъркат си го на място в градината.
Етиа, какво предаване за AD Liquids - нещо съм изпуснала инфото.
Миналата година давах Езберитокс, но не ни повлия така благотворно както при вас, момичета. Тази година нищо не мисля да давам. Отчитам факта, че цял месец докато си беше вкъщи покрай стачката не е боледувал. Пак си излиза всеки ден по няколко часа навън, среща се редовно с деца в парка - Доня Туфиня, нашият парк е онзи, който си беше нарочила за пикник някой ден.
Слава богу, моят синковец си спи спокойно, без да се буди по цяла нощ. Искрено съчувствам, които трябва да водят разговори и да си играят нощно време. Малчо имаше такъв период около годината си Crazy
Кимба 77, направо се изумих с вашата родителска среща и "блеенето".  Shocked Това си е чиста обида за детето, при положение, че сама изискваш всеки ден информация за деня му. Аз бих си поговорила на 4 очи с въпросната госпожа да я попитам защо ме дезинформира, даже на род. среща веднага трябваше да я контрираш защо досега са ти казвали обратното. newsm78
Logo5ka, относно младите откриватели - синът ми също се интересува от Космоса - миналата година му купих за Коледа "Моята първа енциклопедия за Космоса". Вътре има много снимки на планетите, Луната, Слънцето, космонавти и космически кораби.
Знае, че Земята се върти затова има ден и нощ. И за часовите разлики съм му обяснявала, защото някой път баща му се обажда по никое време и той знае, че при него още пече слънце. Обича да му показвам разни карти на компютъра къде е тати в момента, почна за вмъква тази терминология в игрите си. "Сега ще отида до Африка с колата" hahaha и т.н. През лятото като бяхме 1 месец на село му показахме звездното небе и той много се впечатли от "животните, които живеят на небето".
Виж целия пост
# 10
Памполина - мисля вследсвие на тази тема, някои майки се порастърсиха и откриха някои несъответствия. Имаше репортаж в  Господари на ефира.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181908.0

Аз лично нямам притеснения, защото миналата година бях много доволна от него. Ако сега намеря пак ще купя, ама май се наплашиха аптеките и го няма. Не виждам нищо в съставките което да ме притесни.
Виж целия пост
# 11
Сладкият пастет, поне в нашата градина е халва, объркана с маргарин Mr. Green
Виж целия пост
# 12
алая, трудно се социализират тия деца, които тръгват на 4г., едно е детето да тръгне в първа група, когато всички деца са нови и не се познават, а съвсем друго - направо във втора, когато децата са били цяла година заедно, има вече изградени междуличностни отношения в групата, има приятелства! Децата на две мои приятелки, които тръгнаха тази година, имат същия проблем със социализацията и това е нормално. Всичко ще се оправи, но определено ще е малко трудно за детето /новия в групата/.
А за болестите: също е нормално, детето за пръв път има контакт с толкова много деца, с толкова циркулиращи вируси...докато си изгради някакъв имунитет към вирусите в групата ще е така. А също и емоционалното състояние оказва влияние - много по-често боледуват тези деца, които с нежелание ходят на градина, не ядат и са тъжни.  Успех!  Peace
Виж целия пост
# 13
И аз най-накрая го намерих този AD Liquid и започнах да го давам.Не съм чела или чула нищо негативно,пропуснала съм.Бях чела само добри отзиви от майките във форума.. Confused
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от мен !  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия