за семинарите едно питане

  • 603
  • 6
Допустимо ли е да си записваш лекциите с диктофон?  Правил ли го е някой?  Единствения път в който ми хрумна да го направя ми направиха забележка.  Моля споделете от опит не с предположения.
Виж целия пост
# 1
Аз съм пробвала ,но нищо не се чуваше.
Не съм питала дали мога да го сложа пред самия говорещ,защото може би няма да се съгласи.Има все още притеснителни хора Rolling Eyes
Иначе  никак не е лошо да си има едно записче и да си го слушкаш......
Виж целия пост
# 2
Ако имаш предвид обучителни семинари, за които си плащаш и те карат да си купуваш после хартиени материали е нормално да не ти дадат и да ти направят забележка.
На фирмените ни семинари си беше задължително някой да записва и после да разпространява  Twisted Evil
Конкретизирай, моля!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Да, за обучителни става дума (професионални).  За фирмените е ясно.   Аз разбира се нямам намерение да го тупна пред лектора, смятам да го оставя небрежно в/у папката си  Simple Smile. Реших да питам тук, за да знам дали да не го слагам при сутиена направо  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Негласно е забранено. Може лекторът да те изгони с чиста съвест. Има си авторски права върху лекцията, макар и неписани. Може да се превърнеш в персона нон грата на такива мероприятия. Ако е за беля, не си заслужава.
Виж целия пост
# 5
Зависи от лектора. Някои нямат нищо против, други се взимат прекалено насериозно. Аз не бих рискувала. И без това от студентските години съм свикнала да пиша толкова бързо, че на практика съм си един ходещ диктофон hahaha
Виж целия пост
# 6
В сутиена ако го сложиш после да не си слушаш само сърдечния ритъм  Joy

Не рискувай, няма смисъл! Пък и сигурно ще ви предложат да си закупите материали по лекцията...   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия