Нов аутлет център в Младост

  • 13 257
  • 35
Понеже живея точно срещу Хит и от известно време виждам, че на бившия Кореком са сложили едни голееми транспаранти с надписи Princess outlet - откриване 9 ноември. Ето какво намерих в нет-а http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=395249
Ще взема да го посетя тези дни като ми остане време, звучи интересно, апък ще видим колко си заслужава  Whistling
Виж целия пост
# 1
Чакаме отзиви дали си заслужава. Живея далечко и да не се разкарвам напразно......
Виж целия пост
# 2
Ще пиша след това, четох, че щяло да има до 70% намаления.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Много интересно.Другата седмица трябва да намина Wink
Виж целия пост
# 4
дано да има хубави дрехи, че по аутлетите в софия са само парцали  Confused
Виж целия пост
# 5
Аз чух по раиото за това, щяло да има и боулинг вътре, явно нещо като търговски център се опитват да направят Wink
Виж целия пост
# 6
Не е лошо, като идея може още утре да организирам една семейна разходка до там.
Нещо марките, които ще предлагам са малко  ...... newsm78 , освен Replay и Адидас, както и Guy Laroche за другите не съм със особено впечетление. В Италия съм попадала на магазин на Дисни, ако и този тук има нещо общо с него ще е готино. Сина ми има тяхни пантофи и пижами и освен, че той безумно им се радва, качеството им е добро.
Виж целия пост
# 7
И аз живея наблизо- скоро ще го посетя и ще разказвам дали си заслужава. Дано  Peace
Виж целия пост
# 8
Щяло да има боулинг и някакви електронни игри доколкото разбрах, като до 11ти ноември щели да бъдат безплатни.  newsm78
Виж целия пост
# 9
интересно Laughing ще го видим
Виж целия пост
# 10
Хмм!  Thinking Наблизо съм, ще отскоча утре. Не съм фен на аутлет в БГ, защото само надписите и стоката е такава. Цените винаги са  finger
Виж целия пост
# 11
Зарибих се, ще го посетя.  Wink
Виж целия пост
# 12
Е момичета-аз днес бях там-ЦИФРОМАНИЯ! Жилетка за 250 лв, дънки за 400 и т.н. Ако на това нещо му викат аутлет-то Витошка тогава е Илиянци- че то там има по нормални неща.
Има 3 магазина на кръст, а на втория етаж е боулинг и детски център!
Имам чувството, че с тия цени скоро ще фалира Кореком Аутлет Центъра М-№
Виж целия пост
# 13
Че евтинийка какво Joy
Ако жилетката струва 250 лв със 70% намаление, направо си забравям математиката като се замисля колко струва в действителност...  #Crazy
Как не ги е срам Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Имам чувството, че с тия цени скоро ще фалира Кореком Аутлет Центъра М-№

То какво ли не беше там и все фалира  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия