може ли да задуша зеленчуци и да сложа сметана?

  • 1 100
  • 10
В едно заведение ядох богато плато от задушени зеленчуци и соса мисля че беше сметана,ако някой има рецепта да ми я каже.И каква марка сметана за готвене бихте ми препоръчали?
Мерси предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Ехааа,ама да знаеш,че ще стане МНОГО вкусно.Използвай течна сметана за готвене.Аз ползвам или  Хопла или Халта.Зеленчуците ти може да са микс от моркови,царевица,броколи,грах,малко ориз(а може и да си импровизираш нещо ти),посварени и после позадушени с масълце и  после прибавяш сметаната....ммммм.Хем ще е цветно,хем вкусно.
Виж целия пост
# 2
ако сложиш и синьо сирене в сметаната ще стане още по-вкусно.

с друго ароматно сирене пак става Crazy
Виж целия пост
# 3
mersi za otgovorite ste go probvam Laughing
Виж целия пост
# 4
Става много хубаво, на мен повече ми харесва със заквасена сметана обаче Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз правя и ориза със сметана когато е за гарнитура с гъби.Ще стане със сигурност много хубаво.Но и аз съм за заквасената сметана smile3521
Виж целия пост
# 6



 Наитина става хубаво.Помня когато Блонди ме учеше как се правят, как щях да взривя кухнята Simple SmileСамо, че вместо сметана по погрешка бях сложила кисело мляко, но пак бяха много хубави Simple Smile
Виж целия пост
# 7
ако сложиш и синьо сирене в сметаната ще стане още по-вкусно.

с друго ароматно сирене пак става Crazy
И аз така ги правя - задушавам някъкъв микс с броколи задължително или само броколи със сметанка и синьо сиренце мммм  и става терпач  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Става много хубаво, на мен повече ми харесва със заквасена сметана обаче Grinning
Точно! И на мен така!  Peace
Виж целия пост
# 9
Каквато и сметана да сложиш(заквасена или течна )става супер.А пожелание може и синьо сирене, кашкавал или топено пушено сирене, както са споменали и другите.  chef
Виж целия пост
# 10
Каквато и сметана да сложиш(заквасена или течна )става супер.А пожелание може и синьо сирене, кашкавал или топено пушено сирене, както са споменали и другите.  chef

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия