"Пляскате ли през ръцете" ако някой посегне?

  • 3 183
  • 52
 Има ли вещ в дома ви, цвете или каквото и да е нещо, което никак ама никак не обичате да се пипа? Дали за да не се счупи или да не се размести от мястото и или по каквито и да е съображения? Единият ми родител е много педантичен в това отношение Laughing От край време в една витрина стоят неща, които са забранени за пипане Mr. Green Стоят си на точно определено и сякаш изчислено до точност място и така  Laughing Не че с брат ми не ги пипаме и до ден днешен нарочно, но...
 Зная че с деца е сложно, но дори аз си имам една специална ваза. Я някой е посмял да я пипне, я  #Cussing out Joy
Виж целия пост
# 1
Мразя да ми се пипа компютъра, четката за зъби, хавлията, едно цвете /стайна елха/,което е много нежно и което много обичам, май не се сещам за друго ...., а, и мъжа ми не обичам да пипат разни  Wink, ама това не е по темата
Виж целия пост
# 2
В къщи идват само възпитани хора, не се налага да се пляскаме. Поне не през ръцете. И не защото пипат.
Виж целия пост
# 3
Да не би да се пляскате, защото не пипат ?
Виж целия пост
# 4
Да - имам сувинири които не се пипат. Колекция от керамични фигури на хора от държавите където съм била :Узбекистанци, турци, ямаец, домениканка. Много са красиви. Освен това са ми спомен, който ако се счупи, няма как отново да купя. Не давам да се пипа компютъра, а цветята са строго забранени за малкия, знам ли какво ще лапне и кое не е отровно. Като цяло цялата секция му е забранена зона, има сервизи, все чупливи неща.
Виж целия пост
# 5
Не.никога не съм пляскала.И да пипнат нещо,ми става вътрешно неприятно,не не действам с такива методи. Blush
Виж целия пост
# 6
Не.
Виж целия пост
# 7
Не, нямам такова нещо, което да не може да бъде пипнато.
А ако случайно някой ден се сдобия с вещ, която да не трябва да бъде докосната от чужди пръсти, какво ще кажа на понечилия да я пипне -  "Неее!Не пипай"  Mr. Green ?
Виж целия пост
# 8
Не, ларж съм.
Виж целия пост
# 9
                     Още не съм пляскала, но имам един рафт на библиотеката с всички книги на Роджър Зелазни, излезли в България и никога не ги давам на никой да ги изнася от стаята  Crazy . Толкова години обикалям пазарите и антикварни книжарници, някои съм ги намирала в много лошо състояние и сама съм ги привеждала в добро  ooooh! , така че от самата идея накоя да се загуби или изцапа или пък скъса - направо ме втриса  #Shocked .
Виж целия пост
# 10
Няма нещо дето да ми е жал за него.
Само не давам на никой да ми спи на ортопедичната възглавница!
Виж целия пост
# 11
не. нямам чак пък толкова ценна вещ, че да `пляскам` през ръцете.
виж, на работа е друго.

нае обяд точно за това си говорихме - имам една възрастна колежка със син на моите години, която обясняваше наскоро как имали един федербал от гедере-то, който пазила от времето на сина си и как била бясна, защото внучката й /на 14 години/ това лято го била взела и с някаква приятелка играли пред блока.
Виж целия пост
# 12
Аз нищо не обичам да ми пипат.Не съм пляскала,но съм оставяла физиономията ми да говори.
Виж целия пост
# 13
Не давам да ми пипат gsm-а.През ръце не съм пляскала,но думи не пестя. Wink
Виж целия пост
# 14
Нямам такива неща. Опитвам се да си представя някаква вещ, която би ми била толкова скъпа, ноооо - не мога   Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия