Кое име Наско или Атанас?

  • 7 094
  • 135

Анкета

Кое име ви допада повече Наско или Атанас?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 19 ное 2007, 14:48

В голяма дилема съм,кое от двете имена е по-хубаво?Държа детето ми да носи името на дядо си Атанас,но пък Атанас ми звучи доста старомодно и си мисля дали да не е само Наско?Моля кажете си мнението  bouquet
Виж целия пост
# 1
Съвсем не е старомодно името Атанас.
Много си е хубаво.
Не бих кръстила детето си Наско. Не ми харесват такива умалителни имена, а и като порастне и стане голям мъж, ще е малко странно.
Виж целия пост
# 2
Съвсем не е старомодно името Атанас.
Много си е хубаво.
Не бих кръстила детето си Наско. Не ми харесват такива умалителни имена, а и като порастне и стане голям мъж, ще е малко странно.
Мда като вече настоящия кмет на Пловдив - Славчо
По темата и аз съм за Атанас
Виж целия пост
# 3
Атанас то на галенко пак си е Наско  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм за Наско, но ти преценяваш как ще стои и с другите имена. По принцип не обичам да се променят имената, щом е кръстен по един начин - така да му се вика.
Виж целия пост
# 5
Напиши си го Атанас,а пак му викайте Наско  Peace
Виж целия пост
# 6
Атанас
Виж целия пост
# 7
Още един глас за Атанас.

Свако ми се казва Митко и ми е някак странно за голям мъж.
Виж целия пост
# 8
Според мен по добре да е Атанас,така или иначе пак ще му викат Наско.Но и за фамилия е по добре(нали след време ще стане тати и ще  даде името си)Атанасов,Атанасова.Отколкото Насков,Наскова.Успех! newsm10
Виж целия пост
# 9
   Че какво име е Наско? Все едно да избирам между Георги и Жоро  newsm78
Виж целия пост
# 10
Съвсем не е старомодно името Атанас.
Много си е хубаво.
Не бих кръстила детето си Наско. Не ми харесват такива умалителни имена, а и като порастне и стане голям мъж, ще е малко странно.
  Peace Атанас.
Виж целия пост
# 11
Да си кажа доводите за Наско.Няма да се преиначава името му.Ще носи името на дядо си,а първата буквичка ще е на татко му-Николай.
Доводите за Атанас.Ще носи точно името на дядо си.Името е сериозно и хубаво,но и доста често срещано(поне в по-миналите години)
И двете имена ми звучат добре
Наско Николаев или Атанас Николаев.
Виж целия пост
# 12
ATANAS
Виж целия пост
# 13
Нско не е ли галеното на АТАНАС  newsm78
Виж целия пост
# 14
За Атанас с две ръце! Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия