Всичко което бихте искали да знаете за мъжете (но ви е срам да попитате)

  • 57 748
  • 1 180
Вдъхновен от темата за пишкането на жените прави в банята (което аз лично не съм виждал т.е. научих нещо ново така да се каже Simple Smile ) реших да пусна тази тема със следната идея:
Задавайте въпроси които винаги са ви интересували за мъжете но не смеете или пък не сте имали възможност да попитате. Тук се навъртаме няколко мъжки екземпляра и има голяма възможност да ви отговорим  Simple Smile Идеята е че мъжете и жените сме много различни (и като физиология и като начин на мислене и като какво ли още не) и колкото и добре да ви се струва че ни познавате все има нещо което не може да знаете как е при мъжете. Просто няма начин на се поставите на мястото на един мъж...
Така че давайте, питайте ако нещо ви интересува кое как е при мъжете. ще ви отговорим честно и откровенно. дори и на някои гадни въпроси Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Борисе, ти ли си на аватара?
Виж целия пост
# 2
 Борисе, изкушаваш ме...Предпочитам на лична, може ли?  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Като се събудиш "на палатка" и си сам, кофти ли е много?
Колко боли, след като са ти се утърквали цяла нощ, но не са те облекчили?

Това е за сега. Ще допълвам  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Колко боли, след като са ти се утърквали цяла нощ, но не са те облекчили?


Мале ква си гаднярка  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Борисе, ти ли си на аватара?
Не. Simple Smile

Като се събудиш "на палатка" и си сам, кофти ли е много?
Колко боли, след като са ти се утърквали цяла нощ, но не са те облекчили?

Това е за сега. Ще допълвам  Twisted Evil
Никак не боли. Все пак имаме дясна ръка. При някои може и да е лявата... Simple Smile

Виж ако ти си го търкал цяла нощ между краката на жена понякога боли. Особено ако жената е била по-суха а си нямал смазващ гел..
Виж целия пост
# 6
Остави ти тази работа. Ако не се облекчиш, питам. Чи.ията е ясна.
Виж целия пост
# 7
Къде е по-хубаво за мъжете...
Отзад или отпред...да се возят в колата Mr. Green
Виж целия пост
# 8
От какво ги е страх мъжете?
Виж целия пост
# 9
Остави ти тази работа. Ако не се облекчиш, питам. Чи.ията е ясна.
Еми Чи.кията малко облекчение ли е според теб. Понякога е напълно достатъчна поне за физиологично облекчение. Виж психическите травми са друго нещо Simple Smile А и не виждам защо да не се облечкиш при тази ситуация. Ако си мазохист може и да страдаш. иначе наистина е гадно да ти се търкат цяла вечер без секс... Да живей дясната ръка Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Защо непрекъснато си драпате макарите?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
аз като имам да питам нещо за мъжката гледна точка , досега съм питала на лични , ама ти като даваш възможност в ефир да те питам значи - като правиш секс със собствената си жена и с любовница - каква е разликата, различно ли се чувства оная ти работа? А като правиш френска на жена какъв е вкусът- кеф ли ти е или го правиш заради нея? И винаги съм искала мъж да ми каже има ли разлика между "правя любов" и "правя секс" - разлика в усещането за него , а не в думите? и си запазвам място да питам още
Виж целия пост
# 12
Защо непрекъснато си драпате макарите?  Crossing Arms
Щото им залепя макарата за иглата...
Виж целия пост
# 13
Борисе, вземи си бате неплатен годишен отпуск  Mr. Green
 Вярно ли е, че мъжете мислят постоянно за секс?
 Като чукате и си затваряте очите какво точно си представяте? Нищо или нещо конкретно? Тоя въпрос ми е много съществен  Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Борисе, смени името на темата, моля те! Вие питате-Борис отговаря, например. Ти си новият Бърди, баце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия