Не качвам килограми !!!

  • 1 491
  • 26
Здравейте мили мами,
От доста време чета във форума, но за първи път пиша.
В момента съм в края на 7-ми месец. В началото на бременността свалих 6 кг. Отдадох това на смяната на хранителния режим - преди се хранех само вечер (наваксвайки с количеството за цял ден), а когато забременях - е, след 2-ри месец - започнах да огладнявам често, но се засищах от малко. Та след като свалих тези 6 кг. качих 3 - и то в рамките на няколко дни през 6-ти месец. От тогава не мърдам на килограми - е, корема ми расте, за сметка на други части на тялото.
Докторът изпадна в истерия първия път като чу, че свалям килограми, но явно се успокои, че няма проблеми с бебето, защото не ми е "опявал" след това. А бе, той като цяло е малко отнесен, но ми писна да сменям доктори - този поне обяснява Simple Smile
Та питането ми е дали има повод за притеснение според вас, след като бебо расте нормално (пак според отнесения доктор)???
Виж целия пост
# 1
Щом бебето наддава, няма страшно.  bouquet
Хемоглобина ако ти е наред - също.
Виж целия пост
# 2
Не съм доктор но все пак мисля,че не трябва да се притесняваш.Щом с бебчо всичко е наред и се развива.При мен усърдното качване на килограми започна в 8 и не спря до раждането.
Виж целия пост
# 3
Щом с бебенцето всичко е наред няма за какво да се притесняваш. Радвай се, че не наддаваш, защото пък аз качих 30кг. по време на бременноста и сега ела виж, че не мога да смъкна голяма част от тях.Не забравяй, че всяка бременност е различна и уникална сама по себе си. Пожелавам ти едно здраво и хубав бебче.
Виж целия пост
# 4
Все пак миличка имаи впредвид,че минимума качени килограми за една бременност трябва да е поне 5 иначе се смята за патология Хапваи повече
Виж целия пост
# 5
Най-много се наддава в 8 и 9 месец,  имаш още време. Важното е, че бебето расте. Flutter
Виж целия пост
# 6
Завидях ти от сърце. Но не с лошо
Виж целия пост
# 7
Щом бебчо расте, не се тревожи. Късмет!
Виж целия пост
# 8
Мерси на всички!
И расте и рита - не се оплахвам, като цяло карам лека бременност!
Всичко най-най хубаво и на вас!
Виж целия пост
# 9
 newsm53 Повечето биха казали "Да ти имам проблема"  Wink
Щом, бебето, се развива добре и расте не мисля че има място за притеснение ...Ако пък и ти се чувстваш добре и не ти се яде, няма защо да се тъпчеш насила нали? До организъм е! Природата си знае работата newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 10
Ти сега с какво тегло си?Наднормено, поднормено, или нормално?Само мога да ти завиждам.Важното е, че ти и бебето сте добре.Ти си бременната жена, мечта на много жени Heart Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 11
С наднормено тегло съм - 90 кг. в момента! Там е работата, че винаги лесно съм качвала и трудно - смъквала килограми!
Сигурно няма нищо притеснително, ама нали на доктори не вярвам ....
Виж целия пост
# 12
Ти сега с какво тегло си?Наднормено, поднормено, или нормално?Само мога да ти завиждам.Важното е, че ти и бебето сте добре.Ти си бременната жена, мечта на много жени Heart Eyes Simple Smile
Така е! Grinning

С първата бременност смъкнах 10 кг. до 4-ти месец, а сега съм с 1.5 кг. от горе, а още не съм влязла в 4-ти месец. Blush
Виж целия пост
# 13
Няма въобще от какво да се притесняваш, аз до 6-ия месец бях качила 0,5кг, а докрая на бременността си качих общо 6кг, родих съвсем нормално голямо детенце 3.100кг 52см. Щом детето се развива добре няма проблем.
Виж целия пост
# 14
Аз знам и за случай, когато майката е качила само 2 кг. през цялата бременност т.е. свалила е от нормалнато си тегло. Бебето си взима всичко необходимо за сметка на майката.  Щом те следят и бебето се развива нормално не се притеснявай.Simple Smile))

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия