Как да забавя цикъла си?

  • 3 406
  • 5
След 2 седмици ще ходим с мъжа ми, без бебока, на почивка във Велинград и естествено точно тогава трябва да ми дойде Banghead Няма как да сменям дати, защото мъжа ми само тогава може да си вземе отпуск. Не че е фатално, но все пак от няколко месеца, за първи път ще сме отпочинали, сами и малко luvbed без да са ми отворени ушите дали ще ревне бебка, ще ни дойде екстра.пък и сауни, басейн ....и още нещо...си е по-добре!
Затова ви питам, как да забавя този цикъл с около 5-6 дни поне. Ако сега започна противозачатъчни, дали ще има ефект?
Моля тези от вас, които имат изпитана рацепта - да споделят!

Ох, дано някой напише нещо, че ще си остана на сухо!
Виж целия пост
# 1
Аз ползвах за морето Примолут Нор-продават го в аптеките.Хормонален препарат е пак,за изместване на цикъл.Вътре пише как се взима.Каза ми го приятелка-не ми го е изписвал лекар,ама и за едно изместване на цикъл не бих ходила на лекар да вися по кабинетите.Гарантирам за него,че много хубаво измества цикъл-трябва само да пресметнеш дните и кога да започнеш да го взимаш.20 хапчета май бяха вътре-вземат се по 2 на ден, за 10 дена общо-това е.Спрях да ги вземам точно в деня,в който си тръгнахме от морето и на следващият ден ми дойде цикъла.до колкото помня си изместих цикъла точно с 5-6 дена назад.
Виж целия пост
# 2
С Примолут-нор.След като се спрат хапчетата до 3 дни ида цикъла.
Виж целия пост
# 3
Ей, страхотни сте! Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 4
Аз съм горе-долу в същото положение и затова звъннах на гинеколога си. Препоръча ми Оргаметрил. Да го започна 4-5 дни преди датата, като пия по 2 хапчета - сутрин и вечер по 1.
Най-добре звънни на твоя лекар!
Виж целия пост
# 5
Аз съм горе-долу в същото положение и затова звъннах на гинеколога си. Препоръча ми Оргаметрил. Да го започна 4-5 дни преди датата, като пия по 2 хапчета - сутрин и вечер по 1.
Най-добре звънни на твоя лекар!
Това и аз го знам от моя гинеколог. Налагало ми се е 2 пъти да прибягвам до този начин и не съм имала проблеми. После цикълът се нормализира  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия