Козметика Биодерма

  • 7 305
  • 10
Здравейте! Препоръчаха ми за бебчо козметиката на Биодерма.
Моля, кажете какво ви е мнението за нея?
Предварително благодаря на всички!
Виж целия пост
# 1
И Биодерма и А-дерма са страхотни козметики Peace
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам козметиката на „Биодерма“ за възрастни, като започнеш от продуктите за измиване и лосионът и стигнеш да дневния и нощния крем. Изключително съм доволна. Вярно, че са малко скъпички, но са качествени. За бебешката козметика не мога да коментирам, защото още нямам бебе, но предлагам, че и тя е качествена и си заслужава парите. Но най-добре се консултирай с педиатърът си, каква козметика да използвате.
Виж целия пост
# 3
Аз също ползвам продуктите на Биодерма и съм много доволна, бебешките продукти също са добри. Въпреки това са малко скъпички и всеки преценява дали са достатачно добри за него.
Виж целия пост
# 4
Перфектна козметика  Peace
Виж целия пост
# 5
 И аз ползвам за малкия козметиката на Биодерма за атопичен дерматит- Ато Дермаа. От А Дерма, също съм доволна. Доктора на Кико каза, че е добре да ги сменям и затова ги редувам двете.
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за отговорите. Понеже и на нас педиатърката каза, че е хубаво да се сменят и препоръча серията на Мустела за атопична кожа, а на нас не ни понесе, Себа мед - също.Досега сме ползвали козметиката на А-Дерма. Но след вашите мнения- мисля да опитам с Биодерма. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за отговорите. Понеже и на нас педиатърката каза, че е хубаво да се сменят и препоръча серията на Мустела за атопична кожа, а на нас не ни понесе, Себа мед - също.Досега сме ползвали козметиката на А-Дерма. Но след вашите мнения- мисля да опитам с Биодерма. Simple Smile

 И на нас козметиката на Мустела и Себа Мед не ни понесоха
Виж целия пост
# 8
Използвам за беба крема Атодерм и съм много доволна  Peace
Мажа й само лицето, при нужда мажа и проблемни участъци.
Виж целия пост
# 9
Мойта се изприщи около устата,защото сега започна много да си лапа ръцете.Предписаха ми ABC-derm на BIODERMA.Много съм доволна.
Виж целия пост
# 10
Аз също ползвам продуктите на Биодерма и съм много доволна, бебешките продукти също са добри. Въпреки това са малко скъпички и всеки преценява дали са достатачно добри за него.
  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия