Бисери от розовите романи

  • 1 911
  • 21
Копнато от друг форум:
Това е "избрано" от розовите романи. Не знам кой се е заел с изучването им и ваденето на цитати, но предполагам в момента е на силни успокоителни.

Четете и пълнейте... Simple Smile)))

«Ах, тази негова загоряла кожа! Ах, това тяло с бицепси, трицепси и други мъжки мускули!»

«Само глупачка можеше да повярва на това, че той я целуваше благодарение на устните й!»

«Какво искаше тя? Просто секс или нещо по-дълбоко?»

«Без да се обръща, той се огледа.»

«Бен я искаше. По всички известни му начини. А още няколко могат да си измислят и сами. »

Когато близнаците се върнаха от училище, обгърнаха Еми с вниманието си. Те я завлякоха със себе си в басейна, където Еми порази всички: плуваше като риба. Явно осемнайсетте месеца живот в пустинята й бяха създали някои навици за оцеляване.»

«В неговият блестящ мозък винаги нещо кипеше»

«В неговите целувки нямаше никаква неувереност. Той знаеше точно как да намери устните й».

«Вътре в нея се събуди жената, която дотогава спеше в нея, и отвори очи.»

«Грейс почувства, че зърната и набъбнаха. Това беше нова стъпка в техните отношения».

«Джейк застана на колене, смъквайки джинсите й и откри пред нея гледка към залива».

«За мен няма по-голяма наслада от тази да бъда първият във вас, - прошепна той в ухото й и мравките затанцуваха по цялото тяло на Еми. ».

«Неговият език, нахлул в устата й, неистово правеше това, към което се стремеше друга част от тялото му».

«Плътта й се разтвори в неговото тяло. Той упорито се плъзгаше със своя език по устните й като повтаряше формата им».

«Искаше й се да умре, но вместо това заспа.»

«Желанието го стресе чак до петите»

«И нейната усмивка показа, че тя е напуснала този свят и се е отправила на небесата от щастие.»

«Тяхното удоволствие беше доста взаимно.».

«Коул с цялото си тяло се опъна върху нея като я покри цялата, даже повече.»

«Мъжките пръсти гладеха голата й кожа. Като го хвана за кръста, Еми откъсна ръцете му.»

«Нервни мравки полазиха нагоре по гръбнака. Тя се превърна в една огромна мравка и каза: «Да!»

«Той мачкаше гърдите й с длан, изпитвайки пълно мъжко наслаждение. ».

«Той започна да се качва по стълбата, притиснал устни към нея. »

«Тя въздъхна и потри меката си буза по острите косми на неговия пубис. »

«Тя тихо извика, когато техните тела стигнаха толкова близко едно до друго, та чак се докоснаха. »

«От мъжкия му мирис на Линда й се изправиха пръстите на краката. »

«Приложил главата й към своите гърди, Коул я прегърна. От него миришеше на мъж. Той започна да я целува. А имаше много за целуване – тя цялата!»

«Сексуална усмивка опъна страните му чак до ушите. ».

«Селина стенеше, без да си напряга мозъка. ».

«Сълзите струяха по страните й, а очите й горяха от гняв. Лаура решително ги изтръска от лицето си. »

«Сега тя вече нямаше да бъде най-добрия му приятел. Той щеше да бъде мъж на Лиза, за чието съществуване самата тя почти не знаеше. »

«Би трябвало да си уморен от пътя, Травис. Защо не се порaзаходиш?»

«Усмивката на устата й ставаше все по-широка с всяка секунда на приближаване на оргазма. »

«Хали леко задиша на косматата му къдрава гръд. ».

«Чейз я хвана за ръцете. Нещо топло заструи между тях. »

«Еми можеше да се закълне, че той виждаше през тънката тъкан на банския й втвърдяващите се крайчета на гърдите й и освен това той чувстваше спазмите дълбоко вътре в нея, в горещите и тъмни места. »

«Еми премина към изследване на пулсиращата топка мускули между краката му. »

«Аз вече не съм глупачка, бързо се уча… - промълви тя като зае седяща поза. ».

«Аз те обичам – прошепна Хали. Бен издаде нисък, протяжен стон и бавно влезе в нея. И замря от изблика на нахлулите чувства. Наслаждение. Топлина. Хали. Най-накрая си е вкъщи!»
Виж целия пост
# 1
 Joy Joy Joy
Не мога да повярвам, че наистина пише такива неща.
Виж целия пост
# 2
 Joy Joy Joy Спуках се, честно
Виж целия пост
# 3
 Joy Joy Joy
Ще се разровя и аз.Имам няколко такива книги Simple Smile
Виж целия пост
# 4
 Joy Joy Joy То бива бива, ама чак пък толкоз Mr. Green
Виж целия пост
# 5
"Той лежеше на поляната, устремен нагоре, напращял от бъдещи поколения" ....  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Искаше й се да умре, но вместо това заспа.

Искаше й се да заспи, но вместо това умря. От смях.
Виж целия пост
# 7
 tooth tooth tooth

От утре започвам смехотерапия с розови романи!
Виж целия пост
# 8
Умрях от смях Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 9
 Joy
Анда, благодаря ти! Не мога да спра да се треса, честно!  hahaha

Лошото е, че с повечето  фрази съм се запознала в оригиналните "произведения"  Embarassed И по-големи бисери имаше  Wink Истината е, че имам обяснение за прочита на тези и други бози, ама не се оправдавам...
Виж целия пост
# 10
Хаха, супер тема  Joy

Ще се разровя и аз в единствените два любовни романа вкъщи.

 hahaha
Виж целия пост
# 11
Серията с Еми от кой автор и роман е?

Просто е пълна с впечатляващи, напращяли, набъбнали и пулсиращи хрумвания hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 12
 JoyСтрахотна тема
Виж целия пост
# 13
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233409.msg5300513#msg5300513
 Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ох, простете мъ!
Чукча писател, чукча не читател.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия