често прокървяване след раждане

  • 1 600
  • 4
Здравейте!
Родила съм по естествен път преди почти 3 месеца. Обичайното кървене спря след 1 месец от раждането. Сега през седмица забелязвам розово течение или кафеникаво. Имали ли сте подобен проблем. След първото раждане веднага се установи редовен цикъл. Пропуснах да спомена  че кърмя. От време на време имам болка в яйчниците и по това време е и лекото прокървяване...
Виж целия пост
# 1
И аз имах подобен проблем след първото раждане.Ходих на гинеколог и ми казаха,че е нормално докато не се установи редовна овулация и цикъл.Единственото ,което ми препоръчаха е Геритамин- за по-бързо възстановяване на тъканите.Успех!
Виж целия пост
# 2
Zdraveite,az karvia veche 60 dni sled rajdaneto.hodih minalata sedmica na lekar i toi kaza che vsichko e nared,obache az ne spriah da karvia i toi kaza che ne e normalno.V chetvartak shte hodia pak da me pregleda,no veche se pritesniavam mnogo.Niakoi imal li e podoben problem?
Виж целия пост
# 3
аз вече 3 месеца имам почти ежедневно кървене - вече ми писна да съм перманентно в цикъл. Взе да се отразява на настроението ми. Не съм ходила на лекар засега си мисля че е нормално. Успокоявам се с това че се опитва да се установи редовен цикъл, които всъщност никога не съм имала винаги е бил нередовен.
Първият път имах лохии близо 60 дни и като спряха 5 дена след това уж ми дойде цикъла поне така каза лекаря и айде още 10 дена.
Искрено ти съчувствам.Успех  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз също го имам този проблем, но при мен се случи няколко месеца след раждането, когато вече имах редовен цикъл. Първия път като ходих на лекар ми казаха, че е хормонално и ми изписаха хормонални таблетки. Само че аз кърмих сина си и не ги пих. От само себе си спря кървенето. Сега този месец пак се появи. Отидох на друг лекар умишлено, той ми направи обстоен преглед, гледа ме на видеозон и каза, че лигавицата на матката е доста дебела- 17 мм. Така че докторът се съмнява, че са останали части от плацентата, които са полепнали по стените на матката. Но за да е 100 % сигурен трябва да ми направи преглед веднага след като цикълът ми е свършил, защото тогава лигавицата е най-тънка. Ако е това се налага кюртаж, за съжаление, ако не три месеца с хормонални таблетки ще решат проблема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия