Гаденето се върна....

  • 554
  • 13
Момичета, това нормално ли е - от два-три дни започна да ми се гади като през първите месеци newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Мисля,че е често срещано.Бебето става по-голямо, наддава тегло бързо и съвсем ти избутва стомаха нанякъде ooooh! Grinning Heart Eyes  Дано не продължи дълго.Успех        bouquet
Виж целия пост
# 2
Нормално е!
Виж целия пост
# 3
Съвсем нормално.И аз бях така последните 2 месеца.
Виж целия пост
# 4
Много мина, малко остана  Mr. Green - горе главата, нормално е!  Hug
Виж целия пост
# 5
Нормално Peace
Виж целия пост
# 6
Възможно е гаденето да е причинено от киселини. Поговори с твоя лекар, какво можеш да взимаш.
Успех  bouquet.
Виж целия пост
# 7
На мен през последните седмици ми ставаше много лошо от киселините.Вземах Талцид,помагаше,но най-накрая положението не се повлияваше от почти нищо.Даже повръщах една нощ си спомням.В деня в който родих спах за първи път като бял човек,без да чувствам гадните киселини
Виж целия пост
# 8
Нормално е!
Виж целия пост
# 9
Първата бременност цялата ми се гадеше и повръщах, но най-зле беше първите и последните месеци. Така че, мисля че е съвсем нормално.

Успех  bouquet
Виж целия пост
# 10
Киселини нямам и някак не ми се гади от стомаха, а ......абе като при бременност....
Благодаря ви за отговорите.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Да, нормално е. При някои се получава. Майка ми например е повръщала през цялата бременност, през всички месеци, до последно.
Виж целия пост
# 12
и при мен гаденето се върна-8 месец съм,старите хора казват ,че това е така защото на бебето му расте коса и това те дразни.Най-важното е да ни се родят здрави дечица пък ние ще устискаме още малко
Виж целия пост
# 13
При мен гаденето се върна към 6-ти месец и започна едно повръщане - всеки ден,
дори първия триместър не повръщах толкова.
А киселините си останаха до край.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия