Готварска печка-съвети, препоръки

  • 48 174
  • 63
Престои ни такава покупка, а не мога да се ориентирам в марките и екстрите които се предлагат. Какво да търся, какво е важно да предлага една печка и това, което наистина ще ми върши работа? За предпочитане ли са тези, с повечето екстри, или тези, които имат точно определени такива? Имате ли впечатления за марката Амика?
Виж целия пост
# 1
Какво мислите за това предложение?
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09029236
Виж целия пост
# 2
писах, писах...и ми се затри постинга  ooooh!

Марката Амика не ми е позната въобще, нищо не мога да кажа...

та накратко
За керамичните плотове само лоши неща мисля. Така, както чувам около себе си мнения май само красотата им е предимство. Лесно се пукат и чупят, трудни са за поддържане...така казват всички около мен, които имат вкл. и майка ми.

Аз лично съм с комбинирана Индезит, доволна съм.

2 газови и 2 електрически котлона, фурната ми е с вентилатор и грил. когато пека сладкиши с вентилатора се изпичат равномерно, а какви пиленца стават на грила...мммм...

Ако спре тока имаш газ за заор заман, особено с малко дете това е много необходимо. Ако знаеш колко пъти ме е спасявало това, да мога да стопля вода, да го нахраня или да му сготвя нещо конкретно за което врещи  ooooh!

та от мен толкова засега. Успех в трърсенето  Peace
Виж целия пост
# 3
писах, писах...и ми се затри постинга  ooooh!

Марката Амика не ми е позната въобще, нищо не мога да кажа...

та накратко
За керамичните плотове само лоши неща мисля. Така, както чувам около себе си мнения май само красотата им е предимство. Лесно се пукат и чупят, трудни са за поддържане...така казват всички около мен, които имат вкл. и майка ми.

Аз лично съм с комбинирана Индезит, доволна съм.

2 газови и 2 електрически котлона, фурната ми е с вентилатор и грил. когато пека сладкиши с вентилатора се изпичат равномерно, а какви пиленца стават на грила...мммм...

Ако спре тока имаш газ за заор заман, особено с малко дете това е много необходимо. Ако знаеш колко пъти ме е спасявало това, да мога да стопля вода, да го нахраня или да му сготвя нещо конкретно за което врещи  ooooh!

та от мен толкова засега. Успех в трърсенето  Peace
И моята е Индезит - 2 газови и 2 електрически  котлона .От 2 години я ползвам нон стоп и съм много доволна  Peace
Като техническа характеристика Амиката която си избрала е доста добра , но за марка ....  newsm78 за пръв път я чувам
Виж целия пост
# 4
Момичета, благодаря ви са мненията. Леко съм притеснена от това, което казвате за керамичните плотове. Наистина трябва много да се внимава май newsm78 Днес отново бяхме на оглед, Амика се оказа полска марка, закупена от германци. В Техномаркета казаха, че са по-добри от АЕГ, което доста ме учуди. Продължаваме да обмисляме.
Виж целия пост
# 5
Момичета, благодаря ви са мненията. Леко съм притеснена от това, което казвате за керамичните плотове. Наистина трябва много да се внимава май newsm78 Днес отново бяхме на оглед, Амика се оказа полска марка, закупена от германци. В Техномаркета казаха, че са по-добри от АЕГ, което доста ме учуди. Продължаваме да обмисляме.

Това, което са ви казали....ееее не го вярвам, честно

Аег-то си е АЕГ. Неслучайно и цените са такива на АЕГ.

А може да са ви го казали защото налагат марка, много причини може да има...
Виж целия пост
# 6
Аз с две ръце гласувам за www.gorenje.bg - за мен са "мерцедеса" на електродомакинските уреди!
Виж целия пост
# 7
И аз съм за Горенье. Фурната ми е от тази марка, но за котлоните не можах да се преборя, защото исках индукционни, но не ми минаха размерите на плота. Избрах си индукционни котлони на Електролукс.

Ето снимка

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174963&photo=25
Виж целия пост
# 8
Амика, да с апо-добри от АЕГ hahaha. Е по-голяма смешка не съм чувала.
Също и з акерамичните котлони- няма такова нещо, не приказвайте глупости след като не с те ползвали нещо.
Отрносно Индезита- по-голям боклук няма. Имах комбинирана на газ и ток. С удоволствие я смених с АЕГ- фурна. Горене- добри са, но баш "мерцедеса" на марките- и това е глупост, липсват им доста екстри и са необосновано скъпи. Керамичниятр ми плот е Горене.
Така че ти препоръчвам АЕГ или Горение.
Виж целия пост
# 9
Вярно ли е това,което доня КОПРИВА казва. аз така искам такава печка. Дори скоро ни предстои купуване и бяхме решили да е такава. Има ли нещо вярно,че се пукат бързо плотовете.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Това за спукването на плотовете, явно е голяма легенда. Аз лично не съм чула на някой да му се е случило. Имам печка Горение от 6 години. Сега си купих плот пак на Горение. Не бих се върнала на обикновени котлони. Почистването на керамичните котлони е 10 пъти по-лесно а и са доста по-икономични и бързи.
Виж целия пост
# 11
Само керамичен плот newsm10 при това Горение - аз имам тази вече от година http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01001745
Това с пукането на плотовете са градски легенди Wink За съжаление съм на квартира и нямах възможност за вграждане, но някой ден в собствената ми кухня ще си взема плот само с 2 котлона (повече просто не ми трябват) и отделно фурна - пак на тази марка.
Керамичния плот се почиства страшно лесно със специален препарат за керамични плотове - продават се навсякъде.
Виж целия пост
# 12
Моята печка я избра мъжа ми - Нео с четири котлона, един бързозагряващ. Фурната е много добра.
Виж целия пост
# 13
От 8 години имам ГОРЕНИЕ с керамичен плот и вградена фурна под него.Много съм доволна.Ползвала съм и други готварски печки,но тази е номер 1 !!!!
Виж целия пост
# 14
Бяхме решили да купим Gorenje, но един от консултантите в "Денси" ни разказа по-подробно за фурните. Каза, че до скоро това е била най-добрата марка и ако намерим електроуреди малко по-стар модел ще направим перфектен избор. Сега обаче качеството им било паднало чувствително и ни препоръча една Indesit, която имаше почти същите характеристики, но със 150 лв по-евтина...В крайна сметка взехме Indesit-а. А дали съм доволна - не знам, още не сме я пробвали...съвсем новичка е....
Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия