малките сами ли си искат гърдата?

  • 525
  • 7
здравейте кърмещи майки,и аз съм от тя!
малката е на 1г.3м. и само мъжът ми знае че се кърмим още,просто не ми се влиза в спорове,защото хората около мен не подкрепят дългото кърмене.но въпроса ми е вече порасналите ви кърмачета в прав текст ли,така да се каже,си искат цица и случвало ли се е пред други хора?Сиси обикновено я кърмя само нощем ако се събуди,но се случва и през деня ако и се спи и започва да ми щипе гърдата и вика"мако,иска мако"....как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Сиси надникни в темата на дълго кърмещите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238672.0;topicseen , там са писали майките как си искат техните дечковци. Моето е още малко да вербализира особено, но види ли циците ми и разтваря една широооока усмивка и започва да припява ми ми ми ми  Grinning
редактирах си пропуснатите буквички, ама така е като пише човек полузаспал с висящо дзверче на лявата цица  Blush
Виж целия пост
# 2
Нашият също цока основно вечер, но ако нещо се присети през деня започва да ми дърпа блузата и да вика "цици-цици" Mr. Green
Сиси вашата щерка е напред с речника Peace, нашият е вече на 1г и 11мес, ама такива изречения още не ми е правил Laughing
Виж целия пост
# 3
Каби наскоро започна да си иска по 2 начина - или казва директно "цици", или сочи към тях и се опитва да ги стигне (горе-долу като известната фраза "бъркане под блузата"). Не му отказвам, независимо дали сме сред обществото или сами. Общо-взето, за мое учудване, напоследък много рядко попадам на хора, които считат, че кърмата ми вече е вредна е за него.  Peace
Виж целия пост
# 4
Моята бебка е малко по-малка - 11 месеца и 13 дни, но определено вече си иска сама - но тя си им вика ам-ам.И вечер си вика АМ - АМ.Ако аз се направя на разсеяна намира начин да седне в мен и потупвайки "ги" пак казва "ам-ам" и започва неумело да ми дърпа блузата вече сърдейки се. За сега не се е случвало пред чужди хора, но скоро може и това да се случи!
Виж целия пост
# 5
ами и ние отдавна си искаме сами но викаме дай ам такото Mr. Green Mr. Green Mr. Greenи по 3 пъти на ден Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Иска.. и си взима даже.. Туку започне да вика настойчиво "нене-нене", дърпа блузата и ровичка по гърдите.. Много е захитрял вече  Crazy
Виж целия пост
# 7
Моят пък юнак вика мама, отваря си блузата и си завира главицата там в странна поза и засуква без да се бави:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия