ластичен колан

  • 1 221
  • 8
Ползвате ли ластичен колан - от тези които са и за след раждане но изглеждат като корсети.... Има и мъжки вариант.
Намалява доста от обиколката в кръста и казват, че се отслабвало....

Аз си купих такъв, черен,  мнооого секси седи Wink само дето е трудно да се навеждаш - седиш като глътнал бастун  Mr. Green

Ако не ползвате, бихте ли си купили такъв "корсет"?
Виж целия пост
# 1
kiara, аз съм ползвала след раждането. Когато го носех, прибираше ми увисналия като торба корем. Обаче като го махнех, все тая ... Дори спях със него, но е страшно неудобно да се спи така. Носих го 3-4 месеца накрая го захвърлих, защото видях, че нямаше полза от него. Прибрах си корема със коремни преси.  Peace
Виж целия пост
# 2
Момичета, откъде мога да си купя такъв колан или корсет, по възможност черен? Също така колко струва?
Виж целия пост
# 3
И моите впечатления (една приятелка носи такъв след раждане) са, че ефекта е по-скоро естетически, а за прибиране - мазане и преси  Wink
Виж целия пост
# 4
аз също съм носила-без особен ефект, а и съм чувала, че не е препоръчително да се носи дълго, защото от мързелуване коремните мускули стават лениви и се отпускат още повече или поне не се стягат  Cry
Виж целия пост
# 5
Имам клин.Използвам го редовно,като спортувам.У дома не ми е приятно да стоя с него.Клинът ми обхваща добре корема,като стига до коленете.При спортуване с него се потя много повече и си вярвам,че има ефект Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 6
а с какво да си мажем коремите и бедрата? кажете нещо ефикасно моля Praynig
Виж целия пост
# 7
а с какво да си мажем коремите и бедрата? кажете нещо ефикасно моля Praynig

Бедрата си мажа с всевъзможни антицелулитни продукти,или мазила за стягане на тяло-уж,де Wink
Отделно правя процедурите с утайката от кафе.
Корема засега не мажа с нищо,но има голямо разнообразие на продукти за стягане,например.Само избери марка.Мамите хвалят Абдошока,аз на няколко пъти щях да го купувам,но все не стигах до там Simple Smile
Каквото и да избереш-успех Peace
Виж целия пост
# 8
Според мен не вършат друга работа, освен, както каза някой, от естетична гледна точка.
Не мисля, че действат отслабващо или стягащо, няма логика Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия