Серум и крем за избелване на петна/лунички

  • 135 585
  • 167
Моля за вашите впечатления относно серуми и кремове (също така и маска или стик за локално третиране) за избелване (не само за просто избистряне на тена) на лунички и пигментни петна по кожата на лицето, от които сте доволни. В аванс да уточня, че от сериите избелващи продукти на Шанел и на Лиерак не съм доволна.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Същата тема я има  точно под твоята.
Погледни!
Виж целия пост
# 2
Същата тема я има  точно под твоята.
Погледни!

Благодаря ти - разгледах я, но за жалост нищо ново не видях - ужас! Повечето неща са ми познти (че и някои процедури) и нищо не става:(
Виж целия пост
# 3
крем Pally Peace
Виж целия пост
# 4
Аз лично имах петно на лицето от изгаряне, което третирах първоначално с крем Мелабел - предназначен е за избелване на хиперпигментни участъци, лунички, петна след бременност и др. После ползвах стика на Lierac. Абсолютно изчезна това петно, макар че дори дерматоложката се учуди, че няма и помен от него. Не мога да кажа точно кое е повлияло най-много. Иначе крем Achromin според моя близка, която е лекар, занимаващ се точно с изгаряния, белези, петна и т.н., било най-доброто за всякакви пигментации.
Виж целия пост
# 5
имам лунички и миналата зима реших да започна ожесточена борба с тях ползвала съм Ахромин и Мелабел...не ми помогнаха...и на Ла Рош едно кремче и маски съм си правила...мисля, че луничките няма как да се махнат...дори и да избледнеят после пак се появяват... Peace
Виж целия пост
# 6

Благодаря ти! А на коя фирма е? От къде си си го закупила?
Виж целия пост
# 7
Аз лично имах петно на лицето от изгаряне, което третирах първоначално с крем Мелабел - предназначен е за избелване на хиперпигментни участъци, лунички, петна след бременност и др. После ползвах стика на Lierac. Абсолютно изчезна това петно, макар че дори дерматоложката се учуди, че няма и помен от него. Не мога да кажа точно кое е повлияло най-много. Иначе крем Achromin според моя близка, която е лекар, занимаващ се точно с изгаряния, белези, петна и т.н., било най-доброто за всякакви пигментации.

Благодяря! А този мелабел какъв е? от къде си го купила?
Виж целия пост
# 8
Аз лично имах петно на лицето от изгаряне, което третирах първоначално с крем Мелабел - предназначен е за избелване на хиперпигментни участъци, лунички, петна след бременност и др. После ползвах стика на Lierac. Абсолютно изчезна това петно, макар че дори дерматоложката се учуди, че няма и помен от него. Не мога да кажа точно кое е повлияло най-много. Иначе крем Achromin според моя близка, която е лекар, занимаващ се точно с изгаряния, белези, петна и т.н., било най-доброто за всякакви пигментации.

Благодяря! А този мелабел какъв е? от къде си го купила?

От аптеката, около 6-7 лв струва. Пробвай!  Peace http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=10
Виж целия пост
# 9
запис
Виж целия пост
# 10
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.
Виж целия пост
# 11
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

А за по стари петна става ли?
Виж целия пост
# 12
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

А за по стари петна става ли?

 аз това се питам, че са стари петната и при мен - от няколко години Cry
Виж целия пост
# 13
Мела Д съм го ползвала ,но нямам някакви очебиещи петна-кожата ми се избистри,но за силно изразени май е слабичък и сигурно трябва доста продължително време и терпение. Wink
Виж целия пост
# 14
Палито го продават по аптеките,незнамколко е точно да не те излъжа,но знам че е много евтин 2-3лв май newsm78.Червена кутийка с една жена отпред.Майка ми и леля ми го ползваха с години,много бяха доволни. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия