За колко часа родихте?

  • 13 085
  • 358
Сетила съм се, че май такова нещо до сега не съм чела...
И темата е предимно за раждалите по нормален път.
Е, бяха ли 3 дни в мъки и теразния или и "здрасти" не успяхте да кажете на персонала...

Давайте  Laughing
Може някакви номинации да спретнем. Гледам, пак те излязоха на мода тия дни.

РЕДАКТИРАМ и ДОПЪЛВАМ:
НЕ желая разкази. Само кратко, ясно и точно - часове и мин. Ако не можете да се ориентирате, смятайте от тогава, от как ви е заболяло  Wink
Виж целия пост
# 1
9 часа, с доста силни контракции и може би шанс за по бързо раждане, ако на акушерката не и се спеше и не реши да изчака дневната смяна  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Отидох в 7.30 и мидадоха таблетка за предизвикване на на раждането.До 12 си ходех и даже тичах по коридорите ,обаче след 12  #Crazy #Crazy #Crazyкато ме почнаха истинските контракции #Crazy #Crazy,но слава богу  в 4.00 на 09.10.2007 бях най-щастливия човек на земята като видях малкото слунчице.Общо взето бързо мина че знам за жени лежали по 12 часа в пред родилна Shocked
Виж целия пост
# 3
Около 7 часа след като отидох в болницата родих
Виж целия пост
# 4
аа, има такива теми Simple Smile но ме мързи да търся сега.

за 2 часа.  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз си мислех да пусна подобна тема, така че ще следя с интерес Peace
Виж целия пост
# 6
Контракциите ми започнаха в 10 ч. вечерта. Родих в 10.45 ч. преди обяд, т.е. за 12 ч.
Виж целия пост
# 7
тапата ми падна в 4,00 сутринта. след 7 часа започнаха бавно да текът водите. в 11,00 постъпих в болница, когато приех първата четвъртинка хап за предизвикване на контракции, защото нямах такива. в 13 часа ме включиха на система и започнаха контракциите. в 17,02 часа родих нормално, без много усложнения и видимо доволна  Laughing всичко това прави 13 часа. но болки и контракции имах само 3-4 часа.
Виж целия пост
# 8
Контракциите ми започнаха към 1.30 през нощта,а родих в 13.50ч. на обяд.
Виж целия пост
# 9
Около 12:45 ми падна "тапата". Веднага ми започнаха контракциите, но бяха сравнително леки. В 5 сутрината ми сложиха първата система защото контракции силни разкритие 1 см. И ме сложиха в предродилно. По късно ми сложиха втора система и успях да достигна завидните 5 см разкритие и така до 15:30 когато за момент спрях да чувам тоновете на беба и изревах да ме режат. Сметнете сами колко време  Party
Виж целия пост
# 10
Няма и 6 часа  Peace
След спиналната родих за 15мин.

Кое се брои 6-те часа или 15-те мин след упойката? Глася се за номинациите де  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Първата ми контракция беше в 1 ч през нощта, в 6 започнаха силните контракции в 8.18 родих Peace. Успех!
Виж целия пост
# 12
Родих за два часа - първо дете. В 9 ч. тръгнах за болницата, защото почнаха да ми текат водите. Нямах никакви болки, оказа се, че съм с почти 5 см разкритие. Докато минат различните процедури - клизма, бръснене, преглед, документи, някъде към 10 ч. ме включиха на система и ме сложиха в предзалата. Родих в 11.45.
Виж целия пост
# 13
В 3 през ноща ми почнаха контракциите,в 9ч ме приеха в болницата с 2см разкритие и в 16:55 родих Laughing
Виж целия пост
# 14
За 8 часа - 20,30 часа вечерта ме приеха в болницата в 4,35 на 27 декември се сдобих с бебе, което в момента ми вдига кръвното Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия