Здравейте момичета!   bouquet

От близо една година приятелка следи темата за програмата на Майкъл Търманд и е много заинтересована от 6-седмичната му програма. Така запали и мен даже. Тя няма дугите му книги, но в пакета който смята да поръча, книгата за 6-дневната му програма е включена безплатно.  Laughing
    Исках да ви попитам дали някой друг се интересува от тази книга ( всъщност е цял пакет) и иска да си я поръча?
Пакета включва:
1- тренировъчен уред
2- Упътване-"Бърз старт"
3- Видео - Прецизено оформяне на тялото чрез правилно трениране
4- Персонален хранителен режим - (всекидневно меню)
5- Рецепти за правилно хранене
6- 3 аудио касети- мотивационни- (как да изгаряте мазнини; яжте повече-тренирайте по-малко; касета за спешни случаи)
7- Яжте навън- упътване
8- Оформяне на тялото- дневен план
9- Бързо оформяне на тялото за 6 дни

целия пакет е на немски и струва 58 евро. Доста скъпи4ко  Twisted Evil., но  приятелката ми поръча да й купя и сега ще я поръчвам. Ако има и други желаещи (много ще ме учуди при тази цена smile3506), но мога да поръчам още няколко и да искам отстъпка или да спестим поне разходите по изпращането.
Подробни описанията на пакета мога да дам и на английски и на немски за желаещите, но самия пакет е само на немски език. Sad

   Аз лично ще се възползвам от възможноста да прочета книгата докъто е в мен. Тя ще се върне в БГ преди или след нова година и дотогава книжката ще е при мен. smile3508 newsm44



 

Виж целия пост