Как да пренеса сателитна чиния със самолет

  • 2 770
  • 13
Ами това ми е питането до всички,които гледат бг.телевизия в чужбина!Как пренесохте вашата сателитна чиния?Като допълнителен багаж ли ви я таксуваха?В сака/куфара/ ли я пъхнахте или я опаковахте отделно?Благодаря ви предварително Peace
Виж целия пост
# 1
Просто не сме я пренасяли чинията  Laughing.
Взех си декодера, окото и дистанционното, а сателитна чиния си купих тук на място. Евтини са и не си заслужава усилията  да я носиш от БГ.
Виж целия пост
# 2
Ами аз питах половината град преди да се реша,накрая стана така:декодера в ръчния багаж,а самата чиния в оригиналната кутия,добре опакована между малко дрехи,да не дрънчи,но понеже се води съмнителен багаж не си я получих веднага ,а след няколко дни ми звъннаха от летището да отида да си я взема,имаше извинителна бележка вътре за закъснението.Чинията е на Булсатком...друг е въпроса ,че още си стои в кутията вече една година! Grinning
Таксуваше се като обикновен багаж,не ръчен!!Не платих нищо понеже е лека,тази година едни италианци видях да пренасят опаковани велосипеди,така че не е голям проблем явно newsm78
Виж целия пост
# 3
Евтини са и не си заслужава усилията  да я носиш от БГ.
bowuu
Виж целия пост
# 4
Чудя се/колкото и тъпо да звучи/дали ще мога да хващам каналите с друга чиния т.е. купена на място,а не оригиналната?
Виж целия пост
# 5
важен е приемника,и картата с която 4ете каналите а за 4инията всяка 4иния става моя приятелка която има приемник с крипто 4етец си взе само картата и си гледа вси4ки програми
Виж целия пост
# 6
 Peaceблагодаря на всички!
Виж целия пост
# 7
Няма смисъл да носиш.На мен майка ми я донесе с автобус,но после се оказа,4е този спътник тук се приема с по-голяма 4иния и съответно тази от комплекта така си и остана....Става въпрос за Булсат.Пренеси си декодера и картата,после проу4и как стои въпроса с интересуващия те спътник на място Peace
Виж целия пост
# 8
не пишеш за коя страна и от коя фирма го взимаш,аз имах на булсатком но сигнала беше много слаб и го смених с итв партнер
ето един сайт от който можеш да провериш дали спътника има обхват при теб
www.lyngsat.com
Виж целия пост
# 9
Честно да ти кажа и през ум не би ми минало да пренасям чиния. Толкова са евтини, не виждам смисъл.
Виж целия пост
# 10
Ако се пренася от тук, може да бъде вакуумирана в найлона (така се и вижда какво е) и да се пусне на лентата като багаж. Една позната така си пренесе нейната.
Виж целия пост
# 11
Що не пробваш  на части  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
не пишеш за коя страна и от коя фирма го взимаш,аз имах на булсатком но сигнала беше много слаб и го смених с итв партнер
ето един сайт от който можеш да провериш дали спътника има обхват при теб
www.lyngsat.com
Става въпрос за Кипър.Там май гледат булсатком newsm78,но аз така или иначе се отказвам да я пренасям,щом мога да си я купя на място Peace
Виж целия пост
# 13
Просто не сме я пренасяли чинията  Laughing.
Взех си декодера, окото и дистанционното, а сателитна чиния си купих тук на място. Евтини са и не си заслужава усилията  да я носиш от БГ.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия