Шарка или предозиране ?

  • 979
  • 2
От 10-15 дена давам на дъщеря ми Ескимо3-кидс . На 09.11 по погрешка детето е пило 2 пъти от сиропа . В събота сутринта се събуди с 3-4 пъпки на лицето или по точно 1 на усната 1 на брадичката и 2 на челцето . Следобед се появиха и пъпки 3 на брой на гръбчето и 2 на коремчето . В първия момент си помислих , че е от предозиране на ЕСКИМОТО , но след като видях , че днес има повече пъпки реших , че е шарка . Няма температура , няма и абсолютно нищо друго , напълно здрава и в нормалното си състояние . Правилно ли си мисля , че е шарка или е възможно да се е получило предозиране на сиропа и това да е реакция от него . Днес не съм и го давала , но вчера си го е пила както трябва .
Виж целия пост
# 1
За съжаление не мога да бъда полезна. Обривът трябва да се види от педиатър и тогава да се прецени на какво се държи. При шарките при всички случаи има леко неразположение и повишаване на температурата до 38 и повече непосредствено преди обрива.
Виж целия пост
# 2
Педиатъра каза шарка , но температура не сме вдигали . Малко повечко сме изнервени , но то е обяснимо . Обяснявам си по лекото прекарване на шарката с даването на сиропа ЕСКИМО-3 .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия