Странна и опасна игра с бебето?

  • 4 363
  • 44
Да сте виждали или чували някой да си играе с бебе като го даржи за крачетата и го остави да увисне с надолу главата?На мен ми се струва много опасно това,нали ставите не са още здрави  в 5 /6 месец?
Виж целия пост
# 1
Брррр, кой играе така?
Виж целия пост
# 2
Първата ми  реакция - голяма идиотия , ама като се замислиш хора всякакви. Какво обаче е виновно детенцето , че е попаднало на такива родители/предполагам , че те са си позволили тази  "игра".
Виж целия пост
# 3
луди хора Crazy
Виж целия пост
# 4
Нямам думи просто. Confused
Виж целия пост
# 5
Найстина странна игра.Не бих позволила на никой да играе така с детето ми,а какво остава докато е бебе още.
Виж целия пост
# 6
Чувам за втори път за подобно нещо. Първият път - моя бивша съученичка ме попита дали правим това упражнение с бебка, а аз определено помислих, че се е смахнала (да ме прощава Господ!). Във всеки случай, определено смятам моето слънце да мине без тези "упражнения", "игри" или кой както там ги нарича...според мен са си чисти УЖАСИИ...
Виж целия пост
# 7
А,такива експерименти с децата НЕ!
Виж целия пост
# 8
Аз доста пъти съм я обръщала на долу с главата като я държа за крачетата и не виждам какво толкова опасно има? Тя много се радва като виси така, има ли някой който може да каже кое е толкова опасно,да не я изпусна или имате друго в предвид?
Виж целия пост
# 9
Аз доста пъти съм я обръщала на долу с главата като я държа за крачетата и не виждам какво толкова опасно има? Тя много се радва като виси така, има ли някой който може да каже кое е толкова опасно,да не я изпусна или имате друго в предвид?
А кое е нормалното да се държи така детето? Ти как ще се чустваш ако те държат надолу с главата. Аз определено не го приемам това нещо.
Виж целия пост
# 10
Дори не ми е минавало през ума да практикувам такава игра. Че го обръщам надолу с главата - така е, но е гушнат и го обръщам за малко. Но да го държа увиснал само за крачетата... Не ми се струва редно. Още повече на тази възраст.
Виж целия пост
# 11
Само да поясня ,че като я оставям така имам предвид за няколко секунди не я държа продължително време.
Виж целия пост
# 12
Това го правя вече 2-3 пъти и на него му хресва- но е вече на 1г и 3 м и го държа съвсем малко ва тази поза! Но за малко детенце определено не вярвам да е хубаво Peace
Виж целия пост
# 13
За дете на 1 г бива, но за 5-месечно бебче ... ужас.  Cry
Виж целия пост
# 14
Ради много обича да виси, но сме доста големи  Laughing

Справка: виж лентичката  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия