Ботушките на ТСМ

  • 1 870
  • 17
Някой ползвали ги е  и довлни ли сте?Говоря за детските модели, споделете мнение дали са добри, пропускат ли вода, топли ли са  и т.н.
Виж целия пост
# 1
Къде ги видях те тези ботуши,дайте една снимка,моля...ще следя и аз темата. Hug
Виж целия пост
# 2
Ами аз съм ги виждала в техните магазини, ако намеря сайта им, ще потърся там дали ги има и ще ги пусна.
Виж целия пост
# 3
Ние купихме едни, подобни на апрески. Много съм доволна - не текат, топлят и са изключително леки. Да не говорим, че цената от 22 лв. особено ме зарадва.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Някой знае ли в момента в кой от ТСМ-ските магазини ги има тия апрески сега, че детето остана без ботуши. И има ли малки номера като 22 например?
Благодаря
Виж целия пост
# 5
Ние купихме едни, подобни на апрески. Много съм доволна - не текат, топлят и са изключително леки. Да не говорим, че цената от 22 лв. особено ме зарадва.  Laughing
А от къде ги взехте ще ни кажеш ли... Hug
Виж целия пост
# 6
Az тези които съм виждала са били м/у 32-34лв.На ул. Раковски   от пл. Славейков в посоки Френската гимназия е. Може  да е имало и по-евтини, аз тия запомнох като цена .Другият е близо до 5те кюшета на ул.Хр.Ботев. 

Нещо този сайт  на ТСМ, който намирам няма нито дрехи , нито обувки....ако някой може да ми даде правилният..
Виж целия пост
# 7
Ние ги купихме от ТСМ на Руски паметник. Същите на Раковска са били по 38 лв. Взехме 22 номер, имаше 21 и 20. За по-големи дечица имаше също - 25, 26. Дано съм била полезна.
Виж целия пост
# 8
В люлинския нямаше (Люлин 10). А така се бях засилила  #Cussing out.
Виж целия пост
# 9
Ние ги купихме от ТСМ на Руски паметник. Същите на Раковска са били по 38 лв. Взехме 22 номер, имаше 21 и 20. За по-големи дечица имаше също - 25, 26. Дано съм била полезна.

Даже много полезна беше.Много ти благодаря за инфото, че бях тръгнала към оня на Раковски.....Днес минах и взех 26 номер за малкият, сега остава само да видим дали няма да протечат  в снега...Имаше само 21 номер от същият модел, но можели по принцип да  поръчат номера.
Виж целия пост
# 10
Бихте ли ми помогнали, че съм с малката и няма да мога да ходя да обикалям - къде на Руски паметник се намира този ТСМ? Може ли малко да ги опишете, че аз пък съм се засилила да взимам на Сандик, но не съм много убедена още.
Виж целия пост
# 11
TCM-a на Руски паметник се намира точно с/у МВР болницата. ТСМ на същия собственик, тоест с еднаква стока се намира и на Ботев, малко след 5те кьошета като вървиш от лявата страна на Ботев.
Виж целия пост
# 12
този на Руски паметник е със стълби и ако си с количка е трудно за влизане. този на Ботев е ОК.
Виж целия пост
# 13
Ние ги купихме от ТСМ на Руски паметник. Същите на Раковска са били по 38 лв. Взехме 22 номер, имаше 21 и 20. За по-големи дечица имаше също - 25, 26. Дано съм била полезна.
а ма тях пише ли някъде ТСМ или това от новите неща,които продават в бившите ТСМ магазини?
Аз съм много доволна от детските неща на ТСМ и бих купила на малчо такива ботушки, но ако са от  новите китайски попълнения в ТСМ магазините не  съм сигурна. newsm78
Виж целия пост
# 14
Пише си ТСМ на този на Руски , а също така и на Хр. Ботев...Само където нямат бройки достатъчно.
А какви са тези Китайски попълнения в ТСМ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия