ударих бинго за нова година

  • 2 595
  • 20
момичета успях да намеря хотел с ресторант за нова година на прилична цена 60лв куверт 60лв 2ка стая  в Асеновград  ако някой се интересува ще споделя повече
Виж целия пост
# 1
Абе...знам ли Thinking,за 60 лв не ми вдъхва доверие стаята и новогодишната нощ...
да не стане така че насред Нова година да настинете и да останете гладни и най-вече жадни... Laughing
Виж целия пост
# 2
моя приятелка провери хотела лично и остана очарована всяка стая е с плазма климатик и е обзаведена различно хотела се казва color има сайт можеш да го разгледаш Исках да споделя с вас след 2 месеца търсене на нещо на приемлива цена защото всички са наточили брадва и евентуално да помогна на някой а не да ме поливате със студена вода
Виж целия пост
# 3
А защо тогава си гост?Или малко рекламка предпразнично  Laughing
Виж целия пост
# 4
Мда...гузен не гонен бяга... hahaha
Виж целия пост
# 5
ако бях решила да правя реклама нямаше да подходя по този начин а и щях да спомена името на хотела в самото начало За първи път ще ходя в Асеновград и се надявам да остана доволна Защо българинът винаги търси скрит умисъл във всичко
Виж целия пост
# 6
Аз незнам къде живееш ама лично аз ,ако се вдигна да ходя някъде на НГ,то няма да е в Асеновград. Crazy
Виж целия пост
# 7
момичета като се замисля прави сте Благодаря ви Токущо отмених резервацията и направих за Париж
Виж целия пост
# 8
момичета искам да ви кажа ,че много редовно отсядаме в този хотел и си е направо разкошен...просто едва ли има другаде хотел с такова обзавеждане на такива цени...е верно все пак е Асеновград и искам да благодаря на майката която е написала писмото ,защото преди 2 седмици още нямаха оферти за нова година ,а сега след като зная с удоволствие ще отида там....и кухнятя между другото също е добра....с една дума искам да ви кажа ,че понякога може и на добра цена да намериш супер качество,не бъдете снобки моля!!!!
Виж целия пост
# 9
carina, добрата съпруга удвоява богатството на мъжа си,а да можеш да инвестираш разумно в почивки и развлечения явно не всеки го умее,така че не им се впрягай Hug
Виж целия пост
# 10
crasiani или carina1998: страдаш май от раздвоение на личността. Кой последно от двата ника ще ползваш?! Смешно е, извинявай! Тук не падаме от Марс!  Naughty
Виж целия пост
# 11
Ама че тема! ooooh!
Виж целия пост
# 12
моя приятелка провери хотела лично и остана очарована всяка стая е с плазма климатик и е обзаведена различно хотела се казва color има сайт можеш да го разгледаш Исках да споделя с вас след 2 месеца търсене на нещо на приемлива цена защото всички са наточили брадва и евентуално да помогна на някой а не да ме поливате със студена вода

Страхотно ....при тез' луксове е невъзможно да искат 60 лв., аз си мисля че нещо е си разбрала сигурно ти ги дават на изпроводяк, а не ги плащаш. Joy
Виж целия пост
# 13
съжалявам че лично не се познавам с carina,защото тук всички май освен да се изхвърлят друго не правят....и искам да ви кажа че недоверието е най големият ви недостатък,просто жената е искала да ви сподели нещо което си заслужава ,но като едни големи "баровки ",явно си мислите ,че всичко се върти около скъпите ви почивки и пр.,както и да е ,не сме един и същ човек ,а вас недоверието ще ви играе лоши шеги в живота,бъдете убедени!
Виж целия пост
# 14
Не знам реклама ли е каво е, но мисля, че не е невъзможно. Миналата година бяхме в едно хотелче край Габрово. Цените бяха от този порядък някъде и всичко си беше на ниво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия