кажете нещо ефикасно за съществуващи стрии

  • 6 391
  • 46
мазах се с дева и мамма донна ,но без резултат
Виж целия пост
# 1
Чувала съм,че помага олио от ленено семе,но трябва да си доста упорита,за да даде ефект.
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя, че и на мен ми е болен този въпрос  Sad
Виж целия пост
# 3
Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии
Виж целия пост
# 4
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.
Виж целия пост
# 5
и аз ще следя темата   Peace

чакам с нетърпение "вълшебното" мазило  Wink
Виж целия пост
# 6
На мен също ми е любопитно ще се радвам ако наистина има такова мазило.
Виж целия пост
# 7
Мустела!  Peace
Имат крем за новопоявили се стрии.
Ползвах го и съм доволна-не изчезнаха напълно, но в голяма степен за заличиха.
Виж целия пост
# 8
И аз бих те посъветвала да пробваш с Мустела,едва ли ще получиш 100% резултат,но все пак ще помогне Peace
Виж целия пост
# 9
ползвам от 2 месеца на Мама Дона за появили се стрии и има ефект  Laughing
Виж целия пост
# 10
Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.
Виж целия пост
# 11
И според мен няма нищо, което да действа напълно Cry

Но все пак аз използвам крем за стягане на тялото на Кларинс, който учудващо поизглади малко стриите ми.. Blush
Виж целия пост
# 12
Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.
колко й взеха че съм решила да ходя?
Виж целия пост
# 13
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.

Пластична операция само, ако са под корема, иначе не става Tired Tired Cry
А иначе съм чувала добри отзиви за крема от свинска мас+невен, но така и не съм пробвала. Tired
Виж целия пост
# 14
Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии

Ето това е крема,помага и за бръчки-
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40175&goChar=K
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия