Някой нещо знае ли за това.........

  • 2 001
  • 33
 лекарство super-slnu   ,днес една приятелка ми го каза.Видяла с очи как за 1 месец един наш познат отслабнал с 15кг #Crazy. Също и още една позната го взимала и по нейните думи се била стопила newsm78.Лекарството е китайско което усилва метаболизъм и подтиска глада.Трябва да пиеш през времето което го взима много вода и никакъв алкохол.
Само че аз по ТВ-то гледах за някакво китайско хап4е колко било опасно.дали е същото не си спомням.Това се взима на бластер.Като един ти стига за един месец.някой нещо да е чувал за това чудо - super-slnu   и изобщо възможно ли е да се стопиш от едно хапче. newsm78
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала нищо, но сигурна ли си, че това е името? newsm78
А цената каква е?
Виж целия пост
# 2
Аз нищо не съм чувала, но имам съмнения за ефикасността му!
Виж целия пост
# 3
И аз не съм го чувала,но и по принцип съм много предубедена към подобен род хапчета,чайове,напитки,и пр.
Виж целия пост
# 4
за 1 месец струва 50лв. хранителна добавка.Вече говорих с няколко познати които са го вземали и са отсладнали страшно много.За 1 месец 8кг. за 3 месеца до 20кг.  #CrazyПРОВЕРЕНО.
Днес си го поръчвам и почвам, до нова година да посваля някое килце. Няма го в БГ официално това разбрах  Peace   bouquet
Виж целия пост
# 5
А от къде си го поръчваш?
От някакъв сайт ли?
Виж целия пост
# 6
А от къде си го поръчваш?
От някакъв сайт ли?
Не ,от един познат той има връзка с човека дето го продава newsm78Днес ще ходя до него да разпитвам.Но вчера звънях на всичките ми познати дето той им е взел и всички са супер доволни.
Казаха ми 4е трябва да се пие много вода докато го взимаш и никакъв алкохол  Tired
Виж целия пост
# 7
10х

Като поотслабна малко и ще си го взема...за поддържане и за досваляне...,че ме е страх от йо-йо ефект като цяло...или ..и аз не знам от какво ме е страх,ама не ми се пият лекарства принципно...

Нали мога да те потърся после ако реша да го поръчвам?
  bouquet

И да ни държиш в течение...според мен ще има успех!
Виж целия пост
# 8
Бамби, извинявай а знаете ли какво съдържа, как действа? Аз лятото се излъгах с една обява от вестник, дадох 80 лв на вятъра и вече съм доста предубедена! Но все пак ако наистина на толкова хора действа, може и да си заслужава!
Виж целия пост
# 9
днес след обяда ще говора с него и ще ви пиша. Сега ще потърса сайте.Снощи го намерих и там имаше описание какво съдържа.2 минутки Peace
Виж целия пост
# 10
Аз нищо не съм чувала, но имам съмнения за ефикасността му!

И на всички други елексири за отслабване Naughty
Виж целия пост
# 11
ето това гледах снощи http://www.bioslim.com/ .Незнам дали е същото но така ми казаха.Като говора с моя 4овек ще ви кажа дали е това със сигурност  Peace
За ефикасност незнам,но моя фризьор го е взимал и той "тя" Laughing да вземе нещо такова озна4ава 4е е проверено на 100%.Много е взискателен"а" и не би си позволил да пие нещо дето само е 4ул"а"  Grinning   bouquet
Виж целия пост
# 12
момичета,
следя темата с голям интерес  Wink
аз също знам за едни китайски хапчета с невероятен ефект, опаковката е розова с китайски надпис върху тях, не зная колко са вредни, легални и т.н. но толкова свалени килограми за период от месец и половина не бях виждала  Peace
та, мисълта ми ако някой ги е пил или има повече информация за тях нека сподели, че честно казано вече ме стягат обувките  да ида да си ги купя...  smile3508
Виж целия пост
# 13
момичета,
следя темата с голям интерес  Wink
аз също знам за едни китайски хапчета с невероятен ефект, опаковката е розова с китайски надпис върху тях, не зная колко са вредни, легални и т.н. но толкова свалени килограми за период от месец и половина не бях виждала  Peace
та, мисълта ми ако някой ги е пил или има повече информация за тях нека сподели, че честно казано вече ме стягат обувките  да ида да си ги купя...  smile3508

аз незнам тези дали са розави но ще ги вида след 1 4ас и ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 14
Бамби03 , няма да изляза от форума докато не кажеш как изглеждат, колко струват и от къде си ги взела , с нетърпение чакам  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия