www.igra4kite.com

  • 6 557
  • 27
Поръчах си 4 играчки от този сайт и очаквах да ги получа до вторник - сряда(пише доставка до 2 дни след поръчката, а аз поръчах в неделя). Да, ама не. В петък се обадих да видя какво става и се оказва, че от 4те поръчани играчки те имали само едната и чакали да им доставят другите ooooh! Избрах други 3 играчки и след много проведени разговори се разбрахме в петък вечер да минат да ми ги оставят. По едно време пак звънят и казват, че са забравили една от играчките и питаха проблем ли е да ми я доставят в събота или неделя(бях им казала, че ми трябва за понеделник). Не беше проблем и затова в петък вечер получих 3 от 4те играчки. Жената която ми ги даде ме помоли обаче да платя и четирите, защото е включила и четвъртата във фактурата. Платих и се разбрахме да ми я донесе през уикенда като преди това се обади за да съм си вкъщи. В неделя следобед загубих търпение и започнах да звъня аз - да, ама телефонът на абоната не е включен #Cussing out. И все още не е #Cussing out
И понеже тази прословута играчка е бебешка дрънкалка и  не е скъпа, питам защо се излагат за няколко лева така?! Че чак и телефона си изключват? Ако бяха казали, че не работят/не им се работи през уикенда и не ме принудиха в неделя следобед с двете деца да обикалям магазините за нова играчка нямаше да пускам тема в тяхна чест, но просто прекалиха Sick
Виж целия пост
# 1
Много неприятно! И аз бих се натоварила като теб! И ще ги гоня до дупка - да ми върнат парите, ако ще и стотинки да са! #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Два пъти съм поръчвала от тях и съм доволна, но явно съм имала късмет  Mr. Green Жалко,, че се налага постоянно да сме с едно наум!
Виж целия пост
# 3
Аз също съм имала подобни неприятни емоции с един подобен сайт ... и оттогава няма вариант да се навия да поръчам нещо по интернет . Просто в нашата страна не са дорасли за такъв бизнес  Confused
Разбирам те ! С право се ядосваш  Close
Виж целия пост
# 4
Аз,мисля да поръчвам доста играчки от там,но ако,не ми ги доставят всичките ще има да чакат да ги платя!
Ако,бях на твое място щях да платя за това,което получавам!
Pipinka е абсолютна права,че не сме дорасли за такъв вид търговия,не че за друга сме де,ама въпрос на друга тема!
Виж целия пост
# 5
KSI  съжалявам ,че така се е получило-аз много често поръчвам от тях и никога проблеми не съм имала.Имало е случай да ми няма някоя играчка ,но то като няма внос кои е виновен PeaceВярвам ,че ще ти се извинят и няма да има проблем .Не са такива хора ,поне доколкото ги познавам от разговорите ми по тел. и кю PeaceЗа изключения телефон има много причини,аз също често си изключвам тел. когато пътувам в чужбина ,може да не са в БГ-сигурна съм че има разумно обяснение.Не си го слагай толкова,знам че е неприятно да търсиш в последния момент играчка ,но ...живота продължава  Hug

siska79 Хайде да не бъдем толкова крайни.
Цитат
ако,не ми ги доставят всичките ще има да чакат да ги платя!
-и как ще стане ,всичко се изпраща с наложен платеж или предварително банково заплащане Peace.В случая не се касае ,че ще ти вземат пари за нещо  и няма да ти го дадат.

Колкото до това дали сме дорасли за такава търговия-е ,не сме.Докато расъждаваме ,така и мислим ,че все някой иска да ни набута няма как да стане.За успешна търговияа се иска взаимно доверие Peace
Виж целия пост
# 6
[siska79 Хайде да не бъдем толкова крайни.
Цитат
ако,не ми ги доставят всичките ще има да чакат да ги платя!
-и как ще стане ,всичко се изпраща с наложен платеж или предварително банково заплащане Peace.В случая не се касае ,че ще ти вземат пари за нещо  и няма да ти го дадат.

Колкото до това дали сме дорасли за такава търговия-е ,не сме.Докато расъждаваме ,така и мислим ,че все някой иска да ни набута няма как да стане.За успешна търговияа се иска взаимно доверие Peace

Кое му е крайното?Ако,аз,им пиша ,че искам играчката Х,но не мога да я платя сега,ама искам да ми я доставят,те дали ще ми имат доверие?Ако,поръчаният артикул го нямат може да ми пишат мейл или да ми се обадят това ми се струва малко по-европейски!Лично мнение!
Виж целия пост
# 7
Е и в магазина за хляб ,ако нямаш пари нищо не ти дават Peace
Виж целия пост
# 8
E, да де, ама си получаваш хляба в момента, в който платиш. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз също съм поръчвала от този сайт играчка и не съм имала проблеми. Плюс това, цените там са по-ниски отколкото в магазините.
А между другото сайта с играчките и този за дрехите http://www.smenzamen.com/, се една и съща организация. Аз предимно от дрехите поръчвам, там съм имала разни неразбории, но момичето винаги намира начин да ги изясним, стигало се е до връщане на пари, до изпращане на повече стоки, без да съм ги платила, за да мога да си избера, и общо взето са коректни.
Успех, дано да се изяснят нещата.
Виж целия пост
# 10
.Докато расъждаваме ,така и мислим ,че все някой иска да ни набута няма как да стане.За успешна търговияа се иска взаимно доверие Peace
Нещо не ти схващам мисълта  Rolling Eyes
Какво взаимно доверие , какви пет лева ... Плащаш - получаваш !!!
За какви набутвания говориш ? Момичето си е платило и очаква да получи това за което си е дало парите ! За успешна търговия се изисква да си точен и коректен ! Останалото е друг филм !
Или искаш да кажеш , че трябва да сме максимално толерантни и да не си търсим правата , за да им потръгне на некадърниците ли ?

Това с чужбината искрено ме разсмя ...  Joy
Виж целия пост
# 11
шо какво толкова,ами аз примерно като ходя на договаряне и си оставям картата в БГ,там си имам карта в случая турска и така.И това не го правя само аз,повечето ни колеги го правят.Добре,защо не приемата ,че може да има основателна причина.В интерес на истината днес си поръчах и аз дрешки от тях и още не са се свързали с мен,което означава ,че наистина има нещо-просто не исках да го споменавам Peace.А казвам че са точни ,защото незанм колко играки и дрехи имаме от тях-дрехи са ми изпращали в повече ,за да си избера ,случвало се е да сменям и номера-и никога не е имало проблем.Точни са това е  PeaceЗа правата не иска нищо да кажа -имаме си ги и си ги предявяваме,но когато не сме доволни от един магазин ,не означава ,че всички са черни овци.
Виж целия пост
# 12
Първата част от постинга  ти ми е меко казано не разбран!Ти вероятно договаряш на едро и от едно и също място,а пък,аз поръчвам 3 играчки мисля,че има разлика!
Виж целия пост
# 13
Kote ама живеем в Бг и все някой трябва да ние виновен винаги е било така и така ще бъде. Ако един е виновен айде всички в кюпа. Един магазин ако сгафи значи всички не стават, ако една партия - всички са маскари  и т.е.  И никой няма право на грешки  Laughing Трябва да са безгрешни. Много ни е лесно да обвиняваме, но много по трудно да си признаем наша си вина. Даже по тоя повод се сетих за един линк само да го намеря.  Сега че не са постъпили коректно не са но е добре да се изчака  и да се види защо кое как според мен поне.   Защото когато поръчваме извън Бг си чакаме колкото и да ни се изчаква чакането дори да са казали утре ще са при вас обратното не важи. Не издребнявайте толкова момичета все пак един живот живеем, а такива дребни ядове го скъсяват. Поставете се и на тяхно место. Защото често се е случвало шофьор да псува пешеходец, като забравя че на другия ден пък става пешеходец той и псува шофьорите. Трябва да бъдем по толерантни и не толкова крайни защото докато се усмихнем и се озъбваме Simple Smile

А ето го и лика за малко веселба:  http://vallens.files.wordpress.com/2007/02/tisibulgarinnb4.jpg
Виж целия пост
# 14
Ще ме уморите ooooh!Де го чукаш, де се пука!
Поръчах от Редута анцунг за дъщеря ми ,но те са пропуснали да го пратят.След като им бе написан мейл хората се извиниха и го пратиха,така,че не ми говори къде и какво чакам.
От играчките едва ли пазарува цяла Европа newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия