имам въпрос????

  • 659
  • 9
здравейте,може да ви се стори тъпо,но аз да попитам....Интересува ме,когато преминахте на 5-кратно хранене,кога спиаха децата ви,в смисъл не им ли се промени тотално режима?Аз от днес го смених на 5-кратно и тотално се промениха часовете му за сън,а ние си бяхме изградили режим от месеци и всяка вечер си лягаше по едно и също време,но днес му се пада да ляга с 30мин. по-рано.А ме интересува и през деня кога са спали вашите деца?благодаря ви предварително...
Виж целия пост
# 1
Мии....5 кратно стана към година и половина, малко по-късно и 4 пъти....не му се е променял драстично режима, той си го мени постепенно според възръстта и развитието си....
Виж целия пост
# 2
Детето само ще ти подскаже по колко хранения на ден са му нужни. При всяко дете е индивидуално. Някои деца се хранят по малко и по-често, други по-рядко и по повече като количество. Ние сме от вторите. Около 10 месец започна на 4 дневно хранене.
Виж целия пост
# 3
На 5 хранения беше до скоро сега е на 4,спи понякога и сутрин и след обяд  а понякога само след обяд,аз лично винаги се ръководя от неговите нужди и не спазвам толкова стриктно режими.Ако видя ,че му се спи го слагам ако е гладен го храня. Peace
Виж целия пост
# 4
Не,не й се промени режима.Тя всъщност си махна яденето в 12 вечерта и нещата се понаместиха естествено.На вашата възраст беше така:става към 8,яде
после спи от 9:30 някъде до към 11
11:30 яде
спи от 13:30 до към 14:30,яде
спи от 16 до 17ч.
вечер ядене към 20:30 и сън
Сега нещата са горе-долу същите,само вече спи по 2 пъти
Виж целия пост
# 5
Не съм опитвала да му променям броя на храненията. Калоян сам си показва кога е гладен и кога не. И сега в почти винаги яде по 6 пъти на ден, има дни обаче, в които яде по 5, а някога яде често но по малко.
Детето само ще ти подскаже по колко хранения на ден са му нужни. При всяко дете е индивидуално. Някои деца се хранят по малко и по-често, други по-рядко и по повече като количество.
  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние сме на 5 кратно от 5 месец. Спи от 10:30 до 12:00 и следобяд от 14:00 до 16:00 и вечерта си ляга в 20:30 (но става в 6 сутринта)
Виж целия пост
# 7
Ние ядем 5 пъти от както навърши 4 месеца.
Ядем в 7 часа после сън от 10-11 часа ядене след това.После бодуване до 14 часа след това сън до 15-15.30 след това ядене и после никакъв сън до 19 часа след това баня,млекце и заспиване и към 23 часа ядене в заспало състояние и сън до сутринта.Детето само си го направи този режим.
Малееее много объркано стана дано си ме разбрала.
Виж целия пост
# 8
Ние все още сме на 6 хранения, но не мисля, че ще променим режима като мине на 5. Сега сутрин яде в 8ч., после в 11ч., в 14ч., в 17ч., в 20.30ч. и през нощта в 3ч. Като махнем нощтното хранене, всичко може да си остане както до сега.
Това са мои планове, но какво ще реши бебка е друг въпрос Confused
Виж целия пост
# 9
Постепенно ми отпадна едното сутрешно хранене,когато започна да се буди по-късно.Детето само си премина на такъв режим на хранене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия