Толкова много боли...

  • 4 045
  • 27
Здравейте, момичета.
Загубих бебчето си в петък, в началото на 5 месец. Изтекоха ми водите и предизвикаха раждане.
Бременността беше много чакана, забременях след ин витро с много усложнения. Бебетата бяха 3. Едно редуцирахме за да дадем шанс да другите две. За съжаление едното близначе загина в 10 седмица след мисед. А сега ми казват, че то е причина и за това, че загубих и последното бебе.

Много боли. Не зная на кой свят се намирам, всичко се срути около мен, нищо няма смисъл. Събуждам се сутрин с горчивия вкус на загубата в устата и реалността нахлува в съзнанието заедно със светлината, когато отворя очи. Няма на кого да кажа "здравей бебе", няма и малко ритниче в отговор. Не мога да спра да плача, а и сълзи няма вече, пресъхнаха. Как се живее с тази отворена рана в душата не знам. А трябва да стана и да продължа, да правя ново ин витро, надявам се поне да е само един опит, не повече.
Мъжът ми е до мен, благодарна съм на персонала в болницата, че го оставиха до мен през цялото време, въпреки че беше забранено. Просто не знам как бих издържала иначе сама в стая, чакайки да се роди мъртвото ми бебе.
Бременността ми не беше лека, 4 месеца лежах вкъщи, пазех се и пак не се опазих...
Кажете ми как да преодолея болката...

Днес имаме годишнина от сватбата... тъжна годишнина, дори бях забравила за нея преди да получа няколко честитки... горчи...
Виж целия пост
# 1
Прегръщам те силно, силно....
Няма да се даваш. Ще успееш. Вярвам ще победиш...Пиши ми ако ти трябва нещо. Декември се прибирам.

не мога да повярвам. Защо бе, докога???  Cry


Виж целия пост
# 2
Жабче  Cry много съжалявам мила  Cry
Плача с теб...
Болката не се преодолява...просто свикваш да живееш с нея Cry
Бъди силна и се изправи. Твоето бебе те чака някъде там...готово да да се сгуши в обятитята ти Heart Eyes
Прегръщам те силно Hug
Виж целия пост
# 3
Съжалявам,мили4ка и аз съм го преживяла,затова знам какво е и колко те боли сега.Хара го е казала-наистина болката не се преодолява...Бъди силна,вдигни глава и продължи напред,трудно е знам,но ще се справиш.Успех мила.Прегръщам те HugНе се предавай
Виж целия пост
# 4
Жабче прегръщам те мила , Hugзнам как боли и знам че каквото и да кажа не бих могла да ти помогна  Cry Жестоко е и не е честно ако имаш нужда от още едно рамо да поплачеш пиши
Виж целия пост
# 5
Жабче, не знам какво да кажа.
Всички думи са абсолютно кухи и безсмислени, не носят никаква утеха...
Не знам как се преживява такова нещо - след толкова радост и надежди такъв шамар, такъв студен душ. Само едно те моля - не се предавай на лапите на отчаянието и озлоблението към несправедливия свят. Не си заслужава - не заслужава не светът, не си заслужава себе си да тровиш.
Обичам те и те прегръщам много силно.
Виж целия пост
# 6
Жабче,  миличка, силно те прегръщам Hug Нямам думи да опиша колко много съжалявам за загубата ти. Помня те, чела съм те преди в проблемното...  Cry
Мила, зная, че няма по-голяма мъка от тази. Зная, че няма утеха ... Но зная, че ти си силна, знам че сега си паднала и много боли. Знам и ти го желая от сърце, че ще намериш сили да се изправиш отново. Обичай и бъди безкрайно обичана! Недей да се оставяш на болката, тя ще те погуби.
Силно те прегръщам и се надявам да пишеш ако имаш нужда  Hug
Виж целия пост
# 7
Жабче  Cry много съжалявам мила  Cry
Плача с теб...
Болката не се преодолява...просто свикваш да живееш с нея Cry
Бъди силна и се изправи. Твоето бебе те чака някъде там...готово да да се сгуши в обятитята ти Heart Eyes
Прегръщам те силно Hug

Няма ли да спре вече с това нещастие...
Виж целия пост
# 8
Мило Жабче, съчувствам ти, макар че нямам дори малка представа каква загуба си преживяла. Само времето ще те успокои. С всеки изминал ден ще се появява по една малка частичка надежда. Просто чакай дните да минават и самата ти ще повярваш, че ти предстоят хубави неща.  Hug
Виж целия пост
# 9
Миличка, всички тук, които сме преживели някаква загуба сме с теб.
Обичай себе си,прости си... Praynig
Виж целия пост
# 10
мила ЖАбче
следя те от появата ти в подфорума за проблемно
винаги някак може би първо заради името, а после заради самата теб - те забелязвах като присъствие
затова ми бе мъчно че след търсене - си остана във форума
но съм пропуснала за бебчовците....във всеки случай много съжалявам
ти си добър човек - добър приятел...
няма мдуми да те утеша...нямам и с какво
уф не знам какво да ти напиша...искам да ти кажа много неща...но все нямам сили
само ти казвам иче ми е адски мъчно за теб...много...съжалявам за огромната ти загуба
Виж целия пост
# 11
Мило Жабче приеми и моята съпричастност към мъката и болката ти и дано тя стане мъъъъъъъъничко по-малка. Намери сили и преследвай мечтата си докрай! Прегръщам те  Hug
Виж целия пост
# 12
Жабче,  Cry
Явно за силните има "специална" програма.  Confused

Преди малко видях, че последното мнение в месечната тема е твое. Страхувах се да отворя, за да прочета какво си писала.    Cry
Виж целия пост
# 13
Кураж, миличка!
Съчувствам ти и отново се питам има ли справедливост на този свят? Sad
А някои хора дори не поглеждат децата си...Да, има и такива...


Рони, чак сега разбрах какво си имала предвид със съобщението си на ЛС.  Embarassed Confused
Виж целия пост
# 14
Миличка, много те прегръщам! Hug
Съжалявам за загубата ти, болката със сигурност е огромна , но имай сили и продължавай напред!!! Чета и плача...........
Моля се скоро да имаш шанс и да износиш бебенце. Моята най-близка приятелка преживя същото преди година, но загуби трите бебенца до 3 месец. Много боли, но трябва да се борите!!!!Пожелавам ти сили да се справиш с болката и успех при следващ опит!!!!!! Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия