Бебешки пюрета

  • 5 020
  • 72
Привет, ние сме в началото на захранването, още не съм давала готови пюрета - предпочетох да започна с домашни, но се интересувам в перспектива и от готовите.
Не намерих консолидирана информация по темата за предпочитаните от мамите пюрета и реших, че една анкета може да е полезна и за други майки.
Ако имате различни предпочитания за марките в зависимост от вида пюрета ( напр. плодови, месни и т.н.) - ще е хубаво да ги посочите с отговор. Също и ако съм пропуснала предпочитана от вас марка.
Благодаря предварително на включилите се! Grinning
Виж целия пост
# 1
Не аз, а бебето ми предпочиташе "Ганчев". Mr. Green Опитах с Хип, но тя така и не ги хареса.
Виж целия пост
# 2
Гласувах за Хип,защото не мога да гласувам с по-вече от една опция!
Захраних с Хип и Сънвал и към 10 месец започнах основно да давам Ганчев.Веднъж купих Нестле дъщеря ми не ги хареса!
Виж целия пост
# 3
Аз купувам Хип и Ганчев
Виж целия пост
# 4
Гласувах за Хаме давала съм от време на време, основно взимам Бейбивита.
Виж целия пост
# 5
Купувах му Гербер и Бебевита. Много рядко Хип. бебевита по принцип се произвеждат в заводите на Хип, но са по-евтини, защото не се плаща толкова за марката  Wink
Виж целия пост
# 6
Семпер и Хип, най-добрите според мен!
Виж целия пост
# 7
давах му на Гербер основно и на Хип,но имаше и няколко на OVCO така мисля че се пишеше  Rolling Eyes не си ги вклучила в анкетата,може да ги добавиш по хубави са от бьлгарските  Peace
Виж целия пост
# 8
Хип, Семпер, Гербер, Бебевита и Сънвал. На мен най ми харесват Семпер, на бебчо Хип.
Виж целия пост
# 9
Захраних с Хип и Гербер, но вече яде предимно на Ганчев. Детето ги харесва, а и има доста голям избор.
Виж целия пост
# 10
В дните без детска кухня яде Нестле Алете и Хип. Пак с тях и започна захранването след домашните пюрета.

Купувам на Мандев и Амам - пюре от черешки.
Виж целия пост
# 11
Семпер и Хип, най-добрите според мен!
Peace
Виж целия пост
# 12
Давам Ганчев защото при нас няма голям избор но сега открих едно магазинче където предлагат повече марки и овко много ни хареса  и на мен и на бебо
Виж целия пост
# 13
Елица много харесва Гербер, но напоследък яде само домашни.
Виж целия пост
# 14
Най-много е изял на Овко.. Ако може да се каже, че съм купувала готови особено..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия