Помогнете ми с идеи за фирмено новогодишно парти

  • 77 075
  • 24
Трябват ми свежи и забавни идеи
за фирмено парти на около 200 човека -
игри, томболи, задачки-закачки и т.н.
Искаме да е весело и забавно, а освен
това да се включат повече хора.
Благодаря предварително   bouquet
Ще чакам с нетърпение  Hug
Виж целия пост
# 1
Ами можете да загреете с награди за определени отдели - най-големи купонджии, най-креативни, най едисикакви си, в зависимост от хората.
Вариант преди това е да пуснете конкурс и номинации, които да се дават от колеги на колеги. Тези награди обикновено са най-ценени.
После, по време на партито, конкурс за най-добре танцуваща двойка, най - атрактивен тоалет, някви такива неща. Ние последно се свързахме с един актьор, който ни води партито, и дойде с цяла торба идеи и занимавки, доста приятно беше.
Виж целия пост
# 2
Защо не се маскирате?
Виж целия пост
# 3
 Crazyи аз съм на тази вълна - имам малко повече от месец, за да измисля игрите, томболите номинациите и прочее....
Това с номинациите ми хареса.....


 Praynigмоля, дайте още идеи, споделете Praynig
Виж целия пост
# 4
Стриптизьор и/или стриптизьорка по време на конкурса за най-добре танцуващи, може и да не са двойка.
Може даима конкурс за индивидуален танц - например: ръченица, туист.
За танци по двойки - направи конкурс за нестандартни или за класически танци - салса, реге, валс, танго, брейк (така ли се пише? newsm78).
Томбола с кудошлийски подаръци.

Като се сетя ще пиша пак.
Виж целия пост
# 5
Привет,
номинациите са много добър вариант, всяка година го правим, мн. забавно е!
За целта се порови добре в архива от служ.мейли, случки с поръчки, транспорт и тн, служебните циркове са добър повод за смях на партито, награденият получава и тематичен шеговит подарък! Много полезно е предложението за участие на профи-та (актьори, танцьори), те "отварят" партито!
Виж целия пост
# 6
В нашата фирма всяка година ни пускат една стъклена сфера, пълна със свитъчета, надписани със забавни новогодишни пожелания  Crazy
Всеки си избира едно и чете пред останалите. Голям смях пада, има за секс, семейство, работа, мързел... най - различни  Peace Също е интересно!
Виж целия пост
# 7
В нашата фирма всяка година ни пускат една стъклена сфера, пълна със свитъчета, надписани със забавни новогодишни пожелания  Crazy
Всеки си избира едно и чете пред останалите. Голям смях пада, има за секс, семейство, работа, мързел... най - различни  Peace Също е интересно!

Кафе, идеята е хубава, но нали се сещаш,
че докато изчета 240 свитъка и партито ще свърши  Joy
Хайде мацки, моля ви  Hug
Давайте идеи, че време не остана  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Купи  перуки и всякакви такива неща.
Кой където се падне така трябва да се облече.

Шапки, мечове, саби, камшици, заешки опашки и ушички...и т.н.

п.п. Цигански престилки Wink Laughing
Конкурс за танци, но двойките да са изтеглени с томбола. Народни, латино и т.н..!
Виж целия пост
# 9
Много е готина идеята за маскиране.  Peace

Сега ще ти кажа ние какво направихме на миналото НГ парти, но нашата фирма сме 30 човека, не 200, така че едва ли ще е кой знае колко подходящо за толкова много народ. Но все пак - споделям: Направихме томбола с късмети, всеки си тегли от една шапка и чете на глас.Късметите обаче бяха с условие - за да се сбъдне трябва да направиш нещо.Звучаха горе долу така "С по-висока заплата животът ти ще е чудесен, но за да се сбъдне - изпей една песен" и още куп такива.Стана много забавно - пяха се песни, играха се танци, хоро и какво ли още не, разказваха се вицове - много беше весело.Но пак ти казвам ,че бяхме малко хора.А не можеш да Опнеш 200 човека да пеят и танцуват и какво ли още не  Joy

Друг по-удачен вариянт ми се струва тематично парти - например "Хавайско парти" или "Червено и черно" или подобни.Има много теми, на които хората могат да откликнат, дори и да не са маскирани с костюми  Peace

Друга идея ми дойде  hahaha Може да направите и конкурс - например най-елегантна колежка, най-весел колега, най-отзивчив колега и т.н. - незнам какви категории ще са подходящи за вашата фирма, но ако са весели ще е готино . И например на спечелилите да се дава по една триъгълна шапка да си я носи (като отличен) през цялото парти  Joy

Успех и да кажеш после на какво сте се спрели  Hug
Виж целия пост
# 10
Избери двама колеги, които ще ти се вържат на акъла, де, намери два костюма - на Дядо Коледа и на Снежанка. Всъщност роклята на Снежанка не е необходимо да е дълга, по-добре да е по-късичка и разголена, за да излязат на яве всички прелести - гърди, косми, крака и пр. Наградите от томболата сложете в чувала на Дядо Коледа, а Снежанка може да ги раздава. Дядо Коледа трябва да е по-як, сложете го да седне и "послушните дечица",т.е. колегите ги карайте да сядат на колянцето му, да изпеят песничка, да кажат стихче или нещо подобно, за да си вземат подаръка.
Номинациите са добър вариант, но трябва предварително да направиш проучване за тях.
Следващият момент са игрите. Идеи за игри, предполагам, ще ти дойдат много. Ето ти идеи:

1. Танцуване по двойки върху вестник, като целта е да не се излиза от вестника. Периодично вестника се сгъва на две, четири, осем и така, докато издържат.
2. Най-често срещаната игра - яденето на кисело мляко със завързани очи. Единият яде, а другият му подава лъжицата в устата или около устата
3. Играта със стола, нали я знаеш
4. Игра за мъже - по двойки се играе, за целта ти трябва кантарче. Всяка двойка предполага колко й е теглото като сбор и след това се проверява с кантара. Става и за жени, но нали се сещаш, не е много подходящо
5. Игра за кулинарни умения - при предварително подготвени дъска, нож, купа и зеленчуци кой най-бързо ще нареже салата
6. Много хора сте, не знам дали ще се получи, но в повечето случаи е много интересно: предварително изрязваш от вестници всевъзможни неща, всеки си тегли изрезка и започва с това: "в моите гащи има......."
Виж целия пост
# 11
ние правим анкета и от резултатите награждаваме победителите за ръководител проект на годината, най-готин колега и т.н. наградите са готини екскурзия до охридското езеро,грамоти,които много радват повечето хора  Simple Smile ако някои има други свежи идеи да ги сподели да почерпим опит
Виж целия пост
# 12
при нас не се е организирало до сега такова лудо забавление

ама идеите ви са доста интересни, ще събирам от тях да предложа да си развеселим празника
Виж целия пост
# 13
Защо не се маскирате?
Джулиана,маскирайте се както ти на миналогодишния форумски коледен купон.Ще бъде голям смях. Peace
Виж целия пост
# 14
Защо не се маскирате?
Джулиана,маскирайте се както ти на миналогодишния форумски коледен купон.Ще бъде голям смях. Peace

Ще ми се ама няма да е уместно - повечето не искат маскен бал.
Нали знаете - суета на суетите. Къде ако не на Коледното парти
ще си покажем новите тоалети и прически  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия