кога най-рано започват коликите?

  • 38 047
  • 26
Здравейте, мами!
да знаете кога най-рано започват коликите? 1-ия ден ми се струва раничка, а така къркорят тия черва?
не знам дали съм за тук, ама понеже е на кърма... коластра, де.
поздрави, Сара
Виж целия пост
# 1
уф убедих се, че може и от първия ден Tired
Виж целия пост
# 2
На мойта от 7-8 ден се появиха еки в следобедните часове
Виж целия пост
# 3
от 5 ден някъде. Предимно следобяд
Виж целия пост
# 4
И при нас така .След около седмица



Виж целия пост
# 5
Още в родилното един ден така силно плака и беше почервеняла цялата,че най -вероятно беше от коремче  Cry
Виж целия пост
# 6
Определено си е строго индивидуално...някои майки са щастливки-бебетата им са без колики Grinning
Ама аз не съм от тях Crossing Arms от седмия ден...та до края на 4-ия месец ooooh!
Виж целия пост
# 7
аз знам,че са след 7-я ден.И на нас много ни къркореше коремчето и много плачехме в болницата,но акушерките казаха,че му много рано.
Виж целия пост
# 8
При нас започнаха в деня, в който си я взехме вкъщи -8 ден беше.
Виж целия пост
# 9
От втората седмица при нас,та чак до края на 4-ти месец,и пак има отвреме на време,а е само на кърма все още
Виж целия пост
# 10
При нас почнаха към 15 ден, но при много бебета се случва и доста по-рано.
Виж целия пост
# 11
Аз питах акушерката, дето идва да ми помага вкъщи (ама снощи не можех да и звъня) и тя каза, че и от първия ден можело. Дааа, прекрасна нощ изкарахме...
Виж целия пост
# 12
Не мога да кажа дали коликите на малкия са започнали още от болницата, но като се прибрахме вкъщи на 5-тия, вече се беше сдобил с тях.  Confused Не му бяха особено тежки и продължителни. Надявам се и при твоето бебче да са такива!   bouquet
Виж целия пост
# 13
Ние сме от петия ден Sad Само на кърма. И още си ги носим и подозирам, че скоро няма да се отървем от тях. Само гушкане помага.
Виж целия пост
# 14
При всички бебета е различно.Но някъде през първата седмица на нас ни започнаха коликите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия