Места за забавление-Къде?

  • 932
  • 13
Искам да ви попитам за някакви места за забалени на деца от рода на Патиланци. Вече няколко пъти ходим там и ми се искаше някакво разнообразие. Мислехме тази събота да ходим в СофияЛенд  но след като прочетох темата май ще се откажа, така че ако имате някакви адреси или въобще информация моля да споделите.
Виж целия пост
# 1
Тук има доста идеи Wink

http://www.zadecata.com/Sofia/Detski_centrove_Sofia.htm
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Лекси


 Благодаря ти , разгледах ги но като че ли най - добре си остава в Патиланци.
Ако някои има някакви препоръки или мнения задругите центрове за забавления нека сподели, защото няма да ми е излишно.
Виж целия пост
# 3
Ами dodo_dodo най-добре ще ти каже за "Ментов носорог".
Виж целия пост
# 4
В Патиланци има едни малки списания, които излизат всеки месец, безплатни са. Там има всевъзможна информация къде можеш да заведеш детето- всичко, което те интересува е събрано на куп.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Рая
В Патиланци има едни малки списания, които излизат всеки месец, безплатни са. Там има всевъзможна информация къде можеш да заведеш детето- всичко, което те интересува е събрано на куп.


Това е суер, другия път като ходя ще си взема това списание. Благодаря!
Виж целия пост
# 6
Аз да ти кажа за "Ментов носорог". Преди по-малко от месец го преместиха в по-голямо помещение и на по-удобно място - срещу входа на Южния парк. Ние празнувахме там рожден ден, но може да отидеш и просто така. Децата са отделени, за  родителите има отделна зала - кафе. За децата има малка джунгла - като в Патиланци, има кът за рисуване и оцветяване на фигурки, люшкащи се колички и други забавления. Има девойки, които се занимават с децата, а ти спокойно си пиеш кафето. Препоръчвам го!
Иначе мога да ти кажа още едно - две места, подходящи за лятото. Едното е едно заведение до Младост 1 - не си спомням как се казваше, но от пътя се вижда - малко преди Билла е, до една бензиностанция. Имат огромна площ, заградена с ограда и пълна с пързалки, люлки, лабиринти и т.н. Моя син много обича да го водя там и щурее на воля.  Ходим също в Борисовата градина - по средата има детски площадки и кафенца - няма коли, идеално е. Препоръчвам ти също Зоологическата градина - безопасно и приятно място. Входа е 0.50 лв само за възрастни, малките до 7 години - безплатно. Вътре има и люлки, и кафета, а и през седмицата няма хора - много е спокойно.
Ако си с кола - също става и Панчарево, там където е бившия плаж. Страхотна зелена поляна за децата с катерушки, ресторант, а татковците пък могат да отидат на риба 50 метра по-надолу.
Ами това е засега от мен. Ако се сетя още нещо - ще допълвам!
Виж целия пост
# 7
Ето че се сетих още нещо, като казах Панчарево - за лятото е идеален новия басейн, който направиха там, където се налива минерална вода. Има детска секция с пързалки, където басейна е плитък. Много приятно местенце и за майките, и за децата.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: premaman
Иначе мога да ти кажа още едно - две места, подходящи за лятото. Едното е едно заведение до Младост 1 - не си спомням как се казваше, но от пътя се вижда - малко преди Билла е, до една бензиностанция. Имат огромна площ, заградена с ограда и пълна с пързалки, люлки, лабиринти и т.н. Моя син много обича да го водя там и щурее на воля.

Тази площадка е към бензиностанция "Темпо", за съжаление няма сеянка на нея и през лятото става много горещо!
Виж целия пост
# 9
Танти обожава "Темпо","Патиланци" и "София-ленд".Не съм чела нищо за последното изброено,но имам добро мнение за там,особено за батута(даже Танти,като говори за "София-ленд",говори само за батута) #Onfire
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Fun
Цитат на: premaman
Иначе мога да ти кажа още едно - две места, подходящи за лятото. Едното е едно заведение до Младост 1 - не си спомням как се казваше, но от пътя се вижда - малко преди Билла е, до една бензиностанция. Имат огромна площ, заградена с ограда и пълна с пързалки, люлки, лабиринти и т.н. Моя син много обича да го водя там и щурее на воля.

Тази площадка е към бензиностанция "Темпо", за съжаление няма сеянка на нея и през лятото става много горещо!

Ние ходим на Темпо, но когато е хубаво времето е голяма лудница.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: premaman
........ Препоръчвам ти също Зоологическата градина - безопасно и приятно място. Входа е 0.50 лв само за възрастни, малките до 7 години - безплатно.......
От известно време е 1лв входа за възрастни, иначе съм съгласна с казанато. През седмицата няма жива душа, да речем средно 5 човека "слободийни" като мен обикалят. Площадката в средата до сцената, близо до слоновете е в добро състояние.
Виж целия пост
# 12
Ние направихме рождения ден на Цвети в новия Ментов носорог и сьм много доволна, мисля си обаче, че лятото ще е много горещо там! Дали няма да направят и навьн нещо? Видях, че имат празни тревни площи отпред, дали ще ги ползват през лятото!!??
Виж целия пост
# 13
Днес ходихме в парка на "Герена" има надуваем замък,  две въртележки и колички  / от тези с акумулаторите /  позабавлявахме се . Добре, че се стопли времето, та да изкарат забавленията навън.
Утре ако е хубаво времето мисля да отидем в ZOO.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия