въпрос за ваксината Пентаксим

  • 1 565
  • 33
Вчера бяхме на консултация и лекарката ни препоръча вместо ваксината за ДТК да сложим Пентаксим, защото била изцяло убита и била по-хубава.  Моля мамите, които са слагали такава ваксина да споделят заслужава ли си 150-те лева , вместо да си направим безплатната да ДТК.
Виж целия пост
# 1
Има много теми за Пентаксим, можеш да пуснеш търсачката и ще ги откриеш.
Дали си заслужава или не, не знам, понеже не мога да сравня едната с другата. Но сложихме Пентаксим и съм доволна, понеже нямаше никакви отрицателни рекации след ваксината. Peace
Виж целия пост
# 2
Ние сложихме Пентаксим и нямаше никакви странични ефекти
Виж целия пост
# 3
Ето 2 теми:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229973.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239296.0

С търсачката излизат 3 страници с теми.
Виж целия пост
# 4
Ние сложихме Пентаксим, вдигна Т след 3-ия прием, която си спадна сама след няколко часа. Други странични ефекти нямаше. Цената за 3 бр. ваксини-150 лв. е повече от добра, аз ги купих от аптека по 64 лв. бройката.
Виж целия пост
# 5
На първото ни дете слагахме ваксините по ЗК, на малката Пентаксим. И двете не са имали някакви странични реакции, но може би е късмет. Сега повече от страх сме на Пентаксим.
Виж целия пост
# 6
И трите пъти сложихме Пентаксим по препоръка на педиатърката. За мен си струват, по-спокойна бях при слагането. Flutter
Виж целия пост
# 7
И ние сложихме Пентаксим и не сме имали и трите пъти никакви проблеми. За мен си заслужава. При нас бяха от педито всяка по 63лв. Съветвам те да сложиш,за да си по-спокойна.
Виж целия пост
# 8
И ние сложихме Пентаксим по препоръка на педито (даже каза, че ако ползваме ДТК-то по ЗК, ще държи да сложим после ваксина против менингит)  Naughty Нямаше никакви странични реакции.
Виж целия пост
# 9
Определено има доста теми за Пентаксима.
На нас също ни слагаха от нея и нямахме никакви отрицателни реакции.Мисля че е по-добра от държавната. Peace
Виж целия пост
# 10
Ако можете да отделите 150 лева, не се колебай. При нас нямаше никакви странични реакции, а и бодат детенцето само веднъж, а не два пъти всеки месец, както е при тази от ЗК.
Виж целия пост
# 11
И ние сложихме Пентаксим. на втория прием вдигна температура. Лекарката ни каза, че е заради жегите (беше юли месец) и ваксината. Иначе нямахме други проблеми.
Виж целия пост
# 12
И ние сложихме Пентаксим. И трите пъти ги понесе много добре и нямаше абсолютно никакви странични ефекти. За мен си струва. Peace
Виж целия пост
# 13
И ние сме с Пентаксим и съм мноиго доволна, определено си заслужава парите
Виж целия пост
# 14
Определено Пентаксим-а е по- добрата ваксина.Аз направих грешката да направим първия прием с
безплатната  ДТК ваксина от ЗК и Петя вдигна висока температура, цялата беше зачервена. Продължих с Пентаксим и я понесе добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия