СЬПРУЗИТЕ помагат ли ви в домакинската работа

  • 9 038
  • 223
СЬПРУЗИТЕ   помагат   ли ви в домакинската работа hang hang hang wash 1ironing 1dishes  chef
Виж целия пост
# 1
да.
Виж целия пост
# 2
Помага, но не се сеща сам - трябва да му кажа какво точно искам да се свърши и тогава го прави - сам няма да се сети да просне дрехите, например. Трябва изрично да му  го кажа. За  сметка на това пък е много изпълнителен Laughing
Виж целия пост
# 3
Помага ми много. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Тя домакинската работа да не е само моя, та да кажа, че ми помага  Laughing 50:50 е разделена вкъщи и всеки си върши неговата част.
Виж целия пост
# 5
Категорично не #2gunfire Едно детенце на мама и тати такива работи не прави. Пък и аз като, че ли не бях по-настойчива. Сама съм си виновна newsm78  Вече е късно за превъзпитание.
Виж целия пост
# 6
По принцип да,ама напоследьк нещо го мьрзи,та трябва да го рьчкам.
Виж целия пост
# 7
Изобщо не. 
Не броя за помощ това, че слага и вдига масата след вечеря. Това всяко 3г. дете го може.
Свекърва ми добре ми беше постлала - всяка сутрин идваше ( съседи сме) да му оправя леглото, да събере прането, да му остави манджичка на детето.... Имаше и жена, която чистеше и подреждаше.  Казвам ви - италианската майка е по-голяма обсесия и от българската. 
Виж целия пост
# 8
Бившият не - майка му май го беше научила така, че всичко е женска работа, дори ако му се припие сокче, да стане да му сипе.
Благодарна съм на сегашната ми свекърва, че сина й не дели работата на мъжка и женска. Няма срамно да пусне пералня, да простре, да мие чинии, да сготви и да гледа детето. В крайна сметка аз съм майка и домакиня, но в никакъв случай слугиня  Naughty
Виж целия пост
# 9
Не,но аз и  не го карам,предпочитам да си свърша всичко сама,вместо след него, двойно повече работа да имам,защото той може нещо и да го свърши от дом.работа като хората,ама пет след него ще развали. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Изобщо не. 
Не броя за помощ това, че слага и вдига масата след вечеря. Това всяко 3г. дете го може.



Моят и това не прави Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Изобщо не. 
Не броя за помощ това, че слага и вдига масата след вечеря. Това всяко 3г. дете го може.



Моят и това не прави Mr. Green
Калпазанин,като моя значи. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Помага, но понякога стискам зъби само и само да не мина след него.  Blush Имаме различни виждания, за някои неща, ма няма да му чупя хатъра на слънцето, я  Flutter
Виж целия пост
# 13
Понякога готви, но след него да не ви казваm какво става .Така,че по-добре сама пък и той като го гледам не изгаря от желание и не се натиска излишно newsm75
Виж целия пост
# 14
Да, особено като го помоля Simple Smile)) Но, все пак, в момента съм вкъщи и поемам по-голямата част. Когато бях на работа, поравно домакинствахме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия