EXO'BURNER - EXOPHARM - таблетки за отслабване

  • 847
  • 4
Днес видях тези таблетки в нета: http://www.marvistore.com/p16674/EXO'BURNER__-_EXOPHARM_-__таблетки_за_отслабване/product_info.html?osCsid=29301e18e2045f1b2f3cc73803834375, това е сайта на фирмата производител - http://www.exopharm.fr/english/actualite.htm.
На всички ни е омръзнало вече от диети и хапчета за отслабване, но килограмите все повече ни пречат. Знам, че са дискутирани какви ли не теми за хапчета, диети и чудеса за отслабване и доста се чудих дали да пусна тази тема. Честно казано много се изкушавам да си поръчам тези хапчета /до сега не съм пила никакви подобни/ и ми се иска да чуя и вашето мнение за тях...
Виж целия пост
# 1
Здравей, Делина! Единственото, което е имало ефект за отслабване при мен са именно продукти от типа на Фет Бърнарите! С тях за 3 м. свалих 10 килограма / естествено съчетано с кучешки глад/. "Фет бърнар", означава "Топи мазнини", действат много добре, в съчетание с активен спорт, но за съжаление аз не съм от тия, за това гладувах. Те ускоряват метаболизма, за това най добър ефект имат в ранна пролет, когато метаболизма от самосебе си се засилва.
Моят съвет е да пробваш, но трябва да се подготвиш за продължително време- първите две седмици почти няма да усетиш ефект, но след това...!
Виж целия пост
# 2
Тонидел,ти на каква схема пиеше бърнъра?Имам един от няколко месеца вшкафа и не съм много сигурна как се пиеше,дали 2сутрин и още 2в дните на тренировка newsm78
Виж целия пост
# 3
Здравей Джедира! На всяко шише с "Бърнар" има опътване кога и по колко да се пие. Обикновено е 2 таблетки сутрин и 2 таблетки вечер. Аз обаче, за по-голям ефект, пиех по 3 таблетки сутрин и 3 таблетки следобед- безвредно е проверила съм то! Желая ти успех!
Виж целия пост
# 4
Момичета, забравих да Ви напиша, че за "Фет бърнарите" знам от лекарка, която е бивша състезателка по "Джудо", на нея са и били давани преди състазание, ако спешно е трябвало да премине в по-ниска категория.  "Фет бърнар" и активен спорт води до зашеметяващ резултат!  Но на мен като нетринираща ми беше казано, че е хубаво два часа преди пиене и два часа след пиене на "Фет бърнар", да не ям нищо.
По моя препоръка, след раждането,  приятелката ми също започна да пие "Фет бърнар" и след две седмици, беше свалила пет килограма!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия