добър хомеопат

  • 650
  • 1
Синът ми е на 6г. но се напикава нощно време.Писах във форума и ме насочиха към хомеопатия.Но не знам такъв във Варна.Ако знаете такъв моля пишете.
Виж целия пост
# 1
Здравей, скъпа синът ми имаше същия проблем.Тогава разбрах че става въпрос за преживян стрес.Първото което направих беше да се опитам да го успокоя и предразположа да разговаря с мен по този въпрос.Това е много важно !!! След това започнах да събирам вестник "ДОКТОР" там винаги има такива рецепти.За един ден бях намерила 100 бр.за още един ги прочетох.Ето рецептата която помогна на моя син.вземаш 1 шепичка домашен сапун/настърган/  смесваш с 1-2 с.л. ракия.Смесването става много трудно но става.Трябва да стане еднородна смес.Това нещо го поставяш на  серлява вълна и памучен плат.Ето последотелността /сори ама е трудно за обяснение/ 1.памучния плат 2 сместа 3 вълната 4 шалче с което ще прикрепиш компреса.Незабравяй да направиш всичко така както съм ти написала защото било опасно.Всичко това се поставя на кръстчето където има две точки-между тях.Това се прави 5 вечера сериозно почива се 5 и пак 5вечера.Аз лично ги направих 5 вечера.
Познавам и хомеопат но според мен това не е заболяване което се лекува с лекарства.Това е повече на психологическа основа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия