вашите мьже често ли псуват

  • 2 392
  • 58
вашите мьже често ли псуват smile3512 smile3512 smile3512
Виж целия пост
# 1
рядко, аз псувам повече от него.
Виж целия пост
# 2
рядко, аз псувам повече от него.

И при нас е точно така,даже на него му става смешно като се "изцепя" Wink
Виж целия пост
# 3
Ти норма ли имаш за пуснати нови теми  Joy
Псуваме си и двамата, не знам какво значи често, не броя.
Виж целия пост
# 4
Мдааам моя приятел псува често,та даже и като започне се улива.Забравя да спре ли какво незнам.И това много ме дразни.
Може да е за дребно нещо или дори без повод,ама той си изцепи някво пожелание за майките и така.
Често се караме,защото мен това ме дразни.Да псува,ама с мярка все пак.
Като див селянин ми пада в очите в тези моменти.
Виж целия пост
# 5
Хайде и във тази ти темичка да се отчета,ама моят съвет е да понамалиш темпото със пускането на нови теми. Mr. Green

По темата: до сега съм го чувала за 10 год.съвместен живот да напсува два пъти. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Много ми е грозно някой като псува.
Не живея с родителите си вече 10 години и като отида в тях и баща ми се разпсува, чак се стряскам.
Мъжа ми не псува, сигурно защото не знае български  Laughing, но той рядко дори повишава тон.
Виж целия пост
# 7
Моят никога не псува,защото аз го правя(не пред децата)и той ми прави забележки.
Виж целия пост
# 8
Не понасям псуващи мъже.Нито баща ми е псувал,нито мъжа ми.Имало е инфарктни ситуации в колата,ругал е,но не и с широкоразпространените изрази за майки и лели.Аз също се нервя понякога когато шофирам и се задоволявам с :Мамка му!
Виж целия пост
# 9
Да, сквернословим си и двамата, действа разпускащо, особено като не е пряко адресирано.
Виж целия пост
# 10
Ами не псува. Нещо, сигурно незнам какво, трябва да го провокира, за да изпсува.
Виж целия пост
# 11
Много рядко.Никога пред детето.
Виж целия пост
# 12
 newsm78  Като се замисля май изобщо не съм го чувала да псува. Но за това пък на мен ми се случва понякога да изпсувам, за което получавам критика.  Crazy
Виж целия пост
# 13
Не, не псува.. даже и епитети не ползва..
Виж целия пост
# 14
Моя мъж не псува, ама аз от време на време се изпускам.Знам , че не е прилично
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия