Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 323
  • 142
Вече не знам какви подаръци да мисля. То не са рождени дни, именни дни, годишнини, св. Валентин .... Какво ще подарите вие на мъжете си за Коледа? Дайте идеи
Виж целия пост
# 1
Оф и аз имам такъв проблем...скоро е именник,после празниците..изчерпаха ми се идеите Crossing Arms
Може би парфюм ще е,поне знам че ще му се зарадва Peace
Ще следя за идеи Blush
Виж целия пост
# 2
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace
Виж целия пост
# 3
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче
Виж целия пост
# 4
Winter Snake на GEOX.
Виж целия пост
# 5
Аз на него още незнам,той на мен ботушки от Виктория сикрет.
Виж целия пост
# 6
Ще му подаря себе си.Вярвам, че ще бъде трогнат и доволен.
Виж целия пост
# 7
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

това шушонче жтначало не можах да загрея какво е, след това го оприличих на нещо, но дано да не ми е много мръсно подсъзнанието. Това ли е, за което го помислих? Ако да, много е оригинално.
Виж целия пост
# 8
Не, че нещо но се очаква зловеща зима.  Mr. Green

Много обичам да подарявам изненадващи и полезни подаръци. Но моите другари си имат всичко по няколко пъти и това много ме затруднява. Та, съм решила да наблегна на шеговитостта и оригиналността.  Grinning
Виж целия пост
# 9
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace

Стига,де. Всеки се радва на подаръци, дори и да са малки. Аз винаги подарявам нещо, може 2 лв. да струва, но е по-важен жеста. Миналата година сглупих. Реших да му подаря за Коледа камера и ... какво да ти кажа, получи се този ефект, за който споменаваш - тъпа изненада. Не му хареса модела, параметрите и реакцията  му определено не беше това, което очаквах. За пръв път не си хареса подаръка /заедно сме от 10години/, но не се отказах от подаряване. Просто гледам да не е техника.
Виж целия пост
# 10
Идеята е прекрасна, повярвай ми, дори да не за Коледа, може на Сурваки да му го подариш, ами ние, дето не можем да плетем, какво ще правим? Трябва да ги топлим с други средства  Joy
Виж целия пост
# 11
Летящата крава сега му твори подаръка  Grinning За което съм й благодарна.
Виж целия пост
# 12

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

 Joy, само да няма алергия към вълнени изделия.
Виж целия пост
# 13
Летящата крава може да подхване сезонен бизнес по коледните празници.  Thinking
Виж целия пост
# 14
Какво ще подарите вие на мъжете си за Коледа? Дайте идеи

Трябва да ти дам една идея какво ще подаря
на мъжа си за Коледа. Хм. Познавате ли се?
Снежанке, така кажи, де, ще ти се обадя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия