Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 2

  • 18 094
  • 335
Заповядайте в новата тема за любимия ни сериал! Hug




Официалният сайт на сериала

Старата тема
Виж целия пост
# 1
А на колко години е Габи във филма? Защото видях,че Виктор го дават да е починал на 45 години, а във филма ролята у не ми се вързва на 45 годишен
Виж целия пост
# 2
Много се смях като Габи  цапардоса Вистор първия път с греблото, приличаше ми на Сюзън по гафове. Бри ми хареса- " няма невъзможни неща", какво стана с тези истории с орсън от миналия сезон там си останаха.
Виж целия пост
# 3
Айде запис Hug
Момичета не мога да дърпам българските субове Confused защо така, моля ви помогнете ми Rolling Eyes
Разбирам ги на английски, ама като почнат да фъфлят Crazy
Виж целия пост
# 4
Айде запис Hug
Момичета не мога да дърпам българските субове Confused защо така, моля ви помогнете ми Rolling Eyes
Разбирам ги на английски, ама като почнат да фъфлят Crazy

Пробва ли да дърпаш субовете от предишната тема??  Thinking
Виж целия пост
# 5
Аз от там дърпам, пише оупен, сейф и ми го сейфва и после ми казва Уиндоус не може да отвори този файл, защото не знае програмата която го е създал  Thinking нещо такова
А преди  ги дърпах newsm78
Виж целия пост
# 6
От линка дай направо десен бутон и го сейвни някъде. Вероятно ще е зип формат.  И после трябва да стане  newsm78
Виж целия пост
# 7
Запис Peace
Виж целия пост
# 8
Peace
Виж целия пост
# 9
Субтитри и за 7-ми епизод http://subs.unacs.bg/search.php?page=6&task=1&umovie=des … r=0&uploader=
Виж целия пост
# 10
Бри според вас с какъв цвят се боядисва? Нещо на медено ми удря
Виж целия пост
# 11
Нямам представа, но е много яко. Обаче мен лично много ме подразни с тази нейна постъпка, толкова пък малко разбиране не може да прояви, а все да постигне каквото е намислила.
Виж целия пост
# 12
Много тъпо стана с Виктор... Габи и Карлос как си я представят тая работа с измъкването, хич не ми е ясно! Много ясно, че бащата на Виктор ще подгони Габи - нали тя се съгласи на пари, за да остане с Виктор, а сега била го зарязала и той се депресирал... дрън-дрън...
И Майк здравата загази! Ама то си беше ясно, че сценаристите няма да ги оставят току-така със Сюзън да се радват на безгрижен семеен живот, при условие, че при тях винаги е имало проблеми!
Линет както винаги е желязна!


Luminary, наистина цветът на Бри е невероятен, страшно й отива и това може би го прави толкова хубав! Нещо медно е, ама какво точно...
Монда, Габи е най-младата героиня във филма и се предполага, че е някъде наближаваща 30-те си години. Поне аз нещо точно по въпроса за възрастта на която и да е от героините не съм чувала.
Виж целия пост
# 13
Цък  Popcorn
Виж целия пост
# 14
Много тъпо стана с Виктор... Габи и Карлос как си я представят тая работа с измъкването, хич не ми е ясно! Много ясно, че бащата на Виктор ще подгони Габи - нали тя се съгласи на пари, за да остане с Виктор, а сега била го зарязала и той се депресирал... дрън-дрън...
И Майк здравата загази! Ама то си беше ясно, че сценаристите няма да ги оставят току-така със Сюзън да се радват на безгрижен семеен живот, при условие, че при тях винаги е имало проблеми!
Линет както винаги е желязна!


Luminary, наистина цветът на Бри е невероятен, страшно й отива и това може би го прави толкова хубав! Нещо медно е, ама какво точно...
Монда, Габи е най-младата героиня във филма и се предполага, че е някъде наближаваща 30-те си години. Поне аз нещо точно по въпроса за възрастта на която и да е от героините не съм чувала.

Е как? За Сюзън казаха, че е родила Джули на 26! Значи сега трябва да е на около 41... Поне  ooooh!
А за Габи също се разбра на каква възраст е, и мисля, че сега трябва да се пада на около 32 някъде..
В миналия сезон когато работеше се спрягаше някаква математика относно възрастта и!  Peace

И тая тема не я ли пуснах аз??  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия