Най-сладките български бременни хай-дами.

  • 2 214
  • 25
http://life.dir.bg/2007/11/14/news2332780.html
Виж целия пост
# 1
Всяка бременна е хубава! Hug От показаните най ми харесва първата със зимното костюмче, но въобще незнам коя е. Малко тъпо ми стана за Иван Станчев Confused
Виж целия пост
# 2
Първата е жената на Крум Савов-Мая.
Виж целия пост
# 3
Много са готини мацките. Sunglasses
Не мога да кажа същото,за някои от бременните,които се разхождат по улиците. Wink
Виж целия пост
# 4
Много са готини мацките, чак ми се прииска бременно коремче и на мен! Laughing
Виж целия пост
# 5
Големи са сладурани. Може ви това се дължи на факта, че не качват много килограми. За Шехтова знам, че за цялата бременност е качила само 7 кг.
Виж целия пост
# 6
Не мога да кажа същото,за някои от бременните,които се разхождат по улиците. Wink
Защо мислиш така?Не всяка бременна може да качи само 7-8 кг,това зависи от много фактори.Аз например качих 34 и продължавам да се боря с част от тях,но смея да кажа,че никога не съм се срамувала от вида си.Стремях се да изглеждам добре,доколкото мога,слагах си грим,грижих се за себе си.
Виж целия пост
# 7
Да,важно е да се стараем да бъдем преди всичко жени,а не само майки.А и една бременна жена има вътрешна красота,тя някак струи от нея.
Виж целия пост
# 8
Всички ми харесаха, за съжаление има много жени, които  изоставят външният си вид по време на бременност.
Виж целия пост
# 9
Много е готина първата бременна жена, не съм чувала за нея, но е красива.

Всички бременни са хубави и прекрасни. С удоволствие ги гледаш и радваш.
Виж целия пост
# 10
Много е готина първата бременна жена, не съм чувала за нея, но е красива.
Това е Мая, жената на Крум Савов от Нова телевизия. Роди близнаци-момче и момиче. Освен, че е красива има и много положително излъчване и е мила.
Виж целия пост
# 11
Всичките ми харесаха Peace
Няма по-мила гледка от бременна жена,която е и добре поддържана.А толкова жени се занимаряват през бременността...  Tired
Виж целия пост
# 12
Аз пък, макар че никак не съм фен на фолк музиката, мисля, че най - симпатичната от тези бременни дами е Алисия. Такава една крехка и малка. Иначе наистина всяка бременна жена е красива.
Виж целия пост
# 13
Би някой не са мн "хай", ама карай.

П.П. Темата май е за "Клюкарник"
Виж целия пост
# 14
най ми хареса Мая Савова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия