за температурата и зъбките

  • 764
  • 3
Здравейте мами дъщеря ми е на 9 месеца до сега никога не е вдигала температура и снощи проплака когато станах да я видя погалих я и познайте цялата гореше  температурата и беше 38,5 дадох панадол,обадих се на личната без да пожелае дори да я прегледа сложи диагноза че и растяли горни зъбки естествено се замъкнах при частния ни лекар тя ни каза червено гърло и един куп лекарства превантивно да не е вирус.Мили мами кажете ми нормална ли е тази температура и може ли да е от  никнене на горните зъби или това е поредния мит,благодаря ви Praynig
Виж целия пост
# 1
Скъпа, сега е моментът (декември месец!) да си смениш педиатърката. Задължително го направи! Абсолютно безотговорно е казала, че е от зъбите, след катодори не е прегледала детето.

Има случаи от разтеж на зъбите (то не е от самия разтеж, а поради дразнението, се намалява имунитетът и детето реагира), но ако я поддържа, значи е от вирус, още повече че имала и зачервено гърло. Никога не мисл първо, че е от зъбите. Първо я води на лекар, а той, като изключи всички останали фактори, ще каже, че може и да е от зъбите, но пак ще чакаш дали няма да има развитие.

Дано само с температура ви се размине  Hug
Виж целия пост
# 2
Може и причината да е от зъбките,но те са първопричината.След като имунитета пада отваря вратичка за вируси,настинки и т.н. и тогава лекуваме тях,а не зъбките.Трябва веднъж за винаги педиатрите да спрат да обвиняват зъбките за всякакви неразположения възникнали по същото време.
Виж целия пост
# 3
Да и аз съм съгласна с margo. Как може така да се изказват .Това ми било педиатър. Аз знам че Т от зъби може да е около 37.5 до 38.0.Но процента да е 38 е много малък.Обикновено е около 37 и ..нещо.И да кажа че това със зъбите е масово явление. Всяко педи това му е първият въпрос -а я да видим зъбките ..Все пак е сезон на вирусни заболявания..не сме лятото...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия