Сряда, малкият петък

  • 4 651
  • 113

Анкета

Как ви е сексът след брака/съжителството/децата?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

Така като чета из форумите (особено ДиС, когато се случи да ида) - половината народ не прави никакъв секс, другата половина прави секс, та се къса (и той е страхотен), третата половина прави, чат-пат, ама нещо не е баш както трябва и има забележки...

Има ли секс след брака? Където 'брак' е равно на съвместно съжителство или както там - единственото условие е да е по-дълго от няколко месеца (ясно е, че в началото Спайс платинум ряпа да яде) и евентуално да има дете/деца?

За срамежливите - опция за анонимен глас, разбира се.

Едно време повече секс ли са правили хората? Стресът (на забързаното ежедневие, закъде сме без клишета) прави ли животът ни лишен от малките радости и движения, последните десет по-бързо?
Виж целия пост
# 1
Втора опция. По-малко, по-качествено  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Опция 3 след като се роди малката обаче Joy
Виж целия пост
# 3
И аз съм за втора! С това дете заспивам по пътя от банята до леглото, ама ако случайно остана буднаа, яко му дупе на моичкия.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
По-рядко, но количествено и качествено без изменения.

Стрес, но и хормон, все пак.
Виж целия пост
# 5
На периоди. Като тези периоди нямат връзка с децата, часът им на заспиване, сезонът, времето и разни други външни фактори.
Виж целия пост
# 6
По-рядко, но количествено и качествено без изменения.
Как тъй хем по-рядко, хем количеството същото? Grinning
Виж целия пост
# 7
Например (това е само пример) два пъти седмично, но вместо сеанса да трае половин час  е по-дълъг.За качеството е ясно.
А преди можехме и като зайците.
Понимайш, Бу?
Виж целия пост
# 8
Панимайш.

А аз все така се чудя - има ли секс след брака? Кое е истината?
Изхвърляне ли е това, което често четем/чуваме?
Виж целия пост
# 9
Хич го няма - 4-та опция. Rage
Виж целия пост
# 10
Аз не мога да повярвам, че има хора, които след брака спират да правят секс.Един с друг.
Изключвам случаите, в които брака е принудителен.
Виж целия пост
# 11
Аз не мога да повярвам, че има хора, които след брака спират да правят секс.Един с друг.
Изключвам случаите, в които брака е принудителен.
Аз не си го представям като 'подписваме/заживяваме заедно и спираме да правим секс', но все пак всички казват как с годините намаля количеството (за качество не знам), докато съвсем спре. Чудя се това закономерност ли е, масова ли е, откога е и защо е?
Виж целия пост
# 12
Има го това животно "секс след брака". Количеството е кога както дойде, вече казах. Но качеството нараства в пъти.
Не съм особено компетентна за обобщения, нали не е това целта?
Виж целия пост
# 13
Но качеството нараства в пъти.
А не се повлиява от повече умора, деца, грижи и всякакви битовизми? По-скоро мисля, че да (частни случаи винаги има, разбира се).
Виж целия пост
# 14
...докато съвсем спре.

Хм,стига сега  и ти де, Бу!
Вкарваш ми черни мисли. Thinking
Че аз когато съм недоклатена, недоспала или гладна, край мен не се стои!
Ще взема да предупредя мъжа ми  да се грижи  редовно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия