Въпрос за обърната матка

  • 919
  • 7
Здравейте момичета, може ли някой да ми обясни обърната матка проблем ли е за забременяване?И въобще какви са шансовете? Извинявам се ако е обсъждано вече.може и линкове.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Не е проблем.
Пусни търсачката на форума. Ще ти излязат доста теми.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Не проблем, но понякога се препоръчва смяна на позата.
Виж целия пост
# 3
Не проблем не се  шашкай Wink
Виж целия пост
# 4
Аз съм чувала, че се забременява малко по трудничко, но после матката си заемала нормалното положение през бременността.
Виж целия пост
# 5
Май си е индивидуално. Моя прителка е така, пък забренява три пъти от раз! Дано и при теб е така. чела съм, че се препоръчва позата мъжът зад теб. И после - позе свещ. Не знам колко е вярно.
Успех!
П.П. И аз съм така, но проблемът с незабременяването при мен е друг
Виж целия пост
# 6
И аз съм с такава матка, освен, че е обърната е и малка и прегъната. Имам син на 9 години забременях без проблем тогава,доктора обаче каза на мъжа ми "Браво майсторе" имаше предвид, че при моето положение е малко по-трудно.По време на бременността матката застава в нормално положение, но след това (поне при мен) пак се обръща. Във всички теми които прочетох тук за забременяването при обърната матка разбрах, че по-лесно става когато мъжа е отзад- задна прашка.
Виж целия пост
# 7
Не е проблем!Аз съм с обърната матка и сега съм бременна .Майка ми съща е с обърната, така че няма за какво да се притесняваш Peace Успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия